Site menu:

Aktualności

28 września br. w Jasionce koło Rzeszowa ośrodek Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizuje wydarzenie B2B Meeting podczas drugiej edycji Targów i Kongresu TSLA EXPO 2018.

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.


Finansowanie innowacji B+R - aktualności

Ochrona danych w sieci - obowiązki przedsiębiorców w świetle unijnego rozporządzenia E-privacy, Seminarium 8.05.2018, Warszawa


Enterprise Europe Network Central Poland i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w seminarium z cyklu Europejskie Przedsiębiorstwo pt. „Ochrona danych w sieci - obowiązki przedsiębiorców w świetle unijnego rozporządzenia E-privacy".
Seminarium odbędzie się 8 maja 2018 r. w Warszawie, w Sienna Training Centre ul. Sienna 73, w godzinach 10:30 - 14:30.


Podczas seminarium jego uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania informacji, kogo dotyczy rozporządzenie E-privacy i jak należy rozumieć pojęcia pojawiające się w nim. Zostaną omówione również zagadnienia: przetwarzania danych pochodzących z łączności elektronicznej, zapisywania informacji na urządzeniu należącym do użytkownika sieci, ograniczenia stosowania usług łączności elektronicznej (w tym w związku z działaniami marketingowymi).

PROGRAM I REJESTRACJA

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Pierwszeństwo w udziale w seminarium mają firmy z terenu woj. mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. PARP zastrzega sobie prawo wyboru uczestników seminarium w przypadku dużej liczby zgłoszeń.