You are currently viewing Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące projektu GreenSME

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące projektu GreenSME

GreenSME: Projekt wspierający zrównoważony rozwój MŚP produkcyjnych

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., będąca koordynatorem Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing oraz członkiem międzynarodowego konsorcjum GreenSME, ma zaszczyt ogłosić organizację spotkania informacyjnego dla przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w projekcie GreenSME.

Projekt GreenSME to inicjatywa o globalnym zasięgu, mająca na celu wspieranie MŚP produkcyjnych w procesie zrównoważonej transformacji poprzez udzielanie wsparcia finansowego oraz doradczego. Jest to doskonała okazja dla przedsiębiorców, aby otrzymać środki finansowe na realizację projektów pilotażowych związanych z zrównoważonym rozwojem.

Warto zaznaczyć, że każde konsorcjum biorące udział w projekcie może otrzymać nawet do 35 000 EUR, gdzie firma produkcyjna może liczyć na wsparcie w wysokości 10 tys. EUR, a dostawca na 25 tys. EUR.

Spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 05.03.2024 w godzinach 9:00-11:00 na platformie Microsoft Teams, będzie doskonałą okazją dla przedsiębiorców do zdobycia wiedzy na temat korzyści płynących z uczestnictwa w projekcie GreenSME. Podczas spotkania omówione zostaną również szczegóły dotyczące procedur aplikacyjnych oraz możliwości doradczych oferowanych w ramach projektu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie GreenSME serdecznie zachęcamy do rejestracji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: [link do formularza].

Nie przegapcie tej wyjątkowej szansy na wsparcie finansowe i doradcze w dążeniu do zrównoważonego rozwoju Waszej firmy!