Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

Giełda kooperacyjna i polskie stoisko na targach Gamescom w Kolonii (Niemcy)


Enterprise Europe Network zaprasza przedstawicieli firm z branży gamingowej do udziału w giełdzie kooperacyjnej i polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas kolejnej edycji największych w Europie targów gier komputerowych Gamescom (Kolonia, 22-24 sierpnia 2017).

 

Gamescom to jedne z największych na świecie i największe w Europie targi gier komputerowych, odbywające się od 2009 r. w Kolonii. Poprzednią edycję targów odwiedziło 345 tysięcy gości, a swoją ofertę zaprezentowało tam prawie 900 wystawców. Strona targów: www.gamescom-cologne.com

Giełda kooperacyjna, organizowana przez ośrodki sieci Enterprise Europe Network, przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży gier komputerowych i mobilnych.Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny, ale konieczne jest posiadanie biletu wstępu na targi Gamescom. Uczestnicy pokrywają koszty transportu, zakwaterowania i biletów wejściowych na targi we własnym zakresie.

Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży ICT, w szczególności sektora gamingowego, wśród zagranicznych odbiorców. Oferta stoiska skierowana jest do firm, które w targach Gamescom biorą udział jako zwiedzający lub wystawcy, jak również do tych, które nie wybierają się na targi osobiście, ale byłyby zainteresowane promocją swojej oferty w trakcie tego wydarzenia. Do 11 sierpnia firmy mogą przesyłać materiały promocyjne.

Rejestracja uczestników Giełdy Kooperacyjnej trwa do 15 sierpnia 2017 r.
Wybór partnerów do spotkań trwa do 17 sierpnia 2017 r.
Kilka dni przed giełdą każdy uczestnik otrzyma szczegółową agendę spotkań.
W dniach 22-24 sierpnia 2017 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych, indywidualnych spotkań.

Szczegóły giełdy, w tym rejestracja, dostępne są na stronie https://gamesmatchgamescom2017.b2match.io/

Więcej informacji o udziale w giełdzie: http://www.een.org.pl/index.php/Europa/articles/gielda-kooperacyjna-na-targach-gamescom.html

Więcej informacji o udziale w stoisku: https://ict.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/245747,polskie-stoisko-na-targach-gamescom-22-24-sierpnia-2017-r-kolonia-niemcy-.html