Site menu:
Aktualności

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w lutym w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się badacze oraz firmy z Niemiec, Polski, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 14 stycznia.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP na bezpłatne spotkanie w ramach cyklu Wtorki z Eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym: „Praktyczne aspekty współpracy z Rosją", które jest odbędzie się 4 grudnia 2018 r. od godz. 11.00 na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego przy ul. Włocławskiej 167.

Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w seminarium z cyklu Europejskie Przedsiębiorstwo pt. „Jak budować wiarygodność swojego e-sklepu?".Seminarium odbędzie się 28 listopada 2018 roku, w Warszawie, w Sienna Training Centre, ul. Sienna 73, w godzinach 10:00 - 12:45.


Aktualności

Polskie stoiska na IoT World w USA i Pioneers Festival w Austrii


Enterprise Europe Network Central Poland zaprasza do udzia??u w polskich stoiskach, kt??re zostan? zorganizowane podczas IoT World w Santa Clara (USA, 16-18 maja 2017 r.) i Pioneers Festival w Wiedniu (1-2 czerwca 2017 r.)

Celem organizacji stoisk jest promocja polskich firm, w tym startup??w, reprezentuj?cych sektor ICT w??r??d zagranicznych odbiorc??w. Oferta stoisk skierowana jest do firm, kt??re w IoT World lub Pioneers Festival World bior? udzia?? jako zwiedzaj?cy lub wystawcy, jak r??wnie?? do tych, kt??re nie wybieraj? si? na targi osobi??cie, ale by??yby zainteresowane promocj? swojej oferty w trakcie tych wydarze??.

Udzia?? w polskim stoisku daje mo??liwo???:

  • prezentacji materia????w informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, itp.),
  • wy??wietlenia materia????w audio-wizualnych z ofert? firmy na dost?pnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystania ze strefy b2b, w celu organizacji spotka?? i prezentacji dla potencjalnych partner??w biznesowych.

W przypadku IoT World termin przesy??ania materia????w drukowanych mija 14 kwietnia.

Wi?cej informacji i dane kontaktowe na stronie: http://www.een.org.pl/index.php/inne/articles/IoT_World_Pioneers_Festival.html