Site menu:Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zaprasza na Europejskie Spotkanie Brokerskie w zakresie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów, które odbędzie się w Monachium (Niemcy), 16 listopada 2017 r.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Sektorowe programy B+R". Głównym celem Programu Sektorowego PBSE jest wzrost innowacyjności krajowego sektora elektroenergetycznego w perspektywie roku 2023. Nabór wniosków: 2 października - 1 grudnia 2017 r.

Więcej informacji na naszej podstronie oraz na stronie NCBR.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie zapraszają firmy z sektorów IT/ICT do udziału w seminarium połączonym z sesją pitchingową, które odbędzie się 5 października 2017 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 sierpnia br.


Aktualności

Industrial Subcontracting B2B Meeting w Bilbao


Barcelona Chamber of Commerce i Bilbao Exhibition Center we współpracy z Hiszpańską Izbą Handlową organizuje w dniach 6-8 czerwca 2017 roku w Bilbao największe w Hiszpanii spotkania dostawców - Industrial Subcontracting Meeting.

Nabywcy, którzy będą brać udział w spotkaniach B2B, należą głównie do następujących sektorów: motoryzacyjnego, budownictwa, transportu kolejowego (pojazdów i infrastruktury), elektryczności i elektroniki, energii, obronności, produkcji różnych typów maszyn (opakowania, elewacje, obróbka, narzędzia, przemysł rolno-spożywczy.

Celem spotkań jest wsparcie umiędzynarodowienia europejskich firm podwykonawczych, oferując im spotkania z menedżerami zainteresowanymi w identyfikacji potencjalnych dostawców dla swoich firm.

Najbardziej poszukiwane rodzaje działalności to usługi w zakresie procesów obróbczych z i bez usuwania wiórów (kucie, obróbka skrawaniem, spawanie mechaniczne, wytłaczanie, cięcie laserowe itd.), obróbka termiczna i powierzchniowa, inżynieria, elektryczność i elektronika, produkcja form, produkcja tworzyw sztucznych, produkcja narzędzi, technologie materiałowe i montaż.

Więcej informacji: http://subcontratacion.bilbaoexhibitioncentre.com/en/information/technical-file/