Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

Industrial Subcontracting B2B Meeting w Bilbao


Barcelona Chamber of Commerce i Bilbao Exhibition Center we współpracy z Hiszpańską Izbą Handlową organizuje w dniach 6-8 czerwca 2017 roku w Bilbao największe w Hiszpanii spotkania dostawców - Industrial Subcontracting Meeting.

Nabywcy, którzy będą brać udział w spotkaniach B2B, należą głównie do następujących sektorów: motoryzacyjnego, budownictwa, transportu kolejowego (pojazdów i infrastruktury), elektryczności i elektroniki, energii, obronności, produkcji różnych typów maszyn (opakowania, elewacje, obróbka, narzędzia, przemysł rolno-spożywczy.

Celem spotkań jest wsparcie umiędzynarodowienia europejskich firm podwykonawczych, oferując im spotkania z menedżerami zainteresowanymi w identyfikacji potencjalnych dostawców dla swoich firm.

Najbardziej poszukiwane rodzaje działalności to usługi w zakresie procesów obróbczych z i bez usuwania wiórów (kucie, obróbka skrawaniem, spawanie mechaniczne, wytłaczanie, cięcie laserowe itd.), obróbka termiczna i powierzchniowa, inżynieria, elektryczność i elektronika, produkcja form, produkcja tworzyw sztucznych, produkcja narzędzi, technologie materiałowe i montaż.

Więcej informacji: http://subcontratacion.bilbaoexhibitioncentre.com/en/information/technical-file/