Site menu:Aktualności

Sieć Enterprise Europe Network i IMBiGS serdecznie zapraszają do udziału w Misji Gospodarczej Firm Norweskich do Polski - wydarzeniu towarzyszącym XIX Targom Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, XXI Międzynarodowym Targom Energetyki i Elektrotechniki oraz XVI Targom Odnawialnych Źródeł Energii, które organizowane jest we współpracy z Targami Kielce S.A, Ambasadą Norwegii, Innovation Norway oraz Klastrem Gospodarki Odpadowej i Recyklingu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

19 kwietnia w Bochum odbędzie się międzynarodowa konferencja połączona z warsztatami i spotkaniami B2B. Wydarzenie umożliwi transfer wiedzy między ekspertami technologicznymi, dostawcami usług i producentami, a także użytkownikami końcowymi. Celem jest stymulowanie rozwoju i wprowadzania do obrotu nowych produktów, usług i rozwiązań związanych z programem "Copernicus" w oparciu o odkrycia i doświadczenia z niemieckiej sieci technologicznej "CopServ" i ma na celu przekazanie cennego know-how technologicznego na poziomie europejskim w ramach sieci EEN.
Udział w wydarzeniu po rejestracji jest bezpłatny.

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w marcu w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się uczeni i firmy z Niemiec, Polski, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 20 lutego.


Aktualności

Industrial Subcontracting B2B Meeting w Bilbao


Barcelona Chamber of Commerce i Bilbao Exhibition Center we współpracy z Hiszpańską Izbą Handlową organizuje w dniach 6-8 czerwca 2017 roku w Bilbao największe w Hiszpanii spotkania dostawców - Industrial Subcontracting Meeting.

Nabywcy, którzy będą brać udział w spotkaniach B2B, należą głównie do następujących sektorów: motoryzacyjnego, budownictwa, transportu kolejowego (pojazdów i infrastruktury), elektryczności i elektroniki, energii, obronności, produkcji różnych typów maszyn (opakowania, elewacje, obróbka, narzędzia, przemysł rolno-spożywczy.

Celem spotkań jest wsparcie umiędzynarodowienia europejskich firm podwykonawczych, oferując im spotkania z menedżerami zainteresowanymi w identyfikacji potencjalnych dostawców dla swoich firm.

Najbardziej poszukiwane rodzaje działalności to usługi w zakresie procesów obróbczych z i bez usuwania wiórów (kucie, obróbka skrawaniem, spawanie mechaniczne, wytłaczanie, cięcie laserowe itd.), obróbka termiczna i powierzchniowa, inżynieria, elektryczność i elektronika, produkcja form, produkcja tworzyw sztucznych, produkcja narzędzi, technologie materiałowe i montaż.

Więcej informacji: http://subcontratacion.bilbaoexhibitioncentre.com/en/information/technical-file/