Site menu:

Aktualności

vEnterprise Europe Network zaprasza europejskie MŚP do wzięcia udziału w wydarzeniu "Digital Transformation", które będzie składało się z serii inspirujących i pouczających seminariów prowadzonych przez wiodących ekspertów, prezentujących, jakie możliwości technologie VR (Virtual Reality), Augmented Reality (AR) i Artificial Intelligence (AI) mogą oferować MŚP w takich sektorach jak: opieka zdrowotna, produkcja, edukacja, żywność i napoje, przemysł kreatywny, turystyka. Dla firm zainteresowanych wdrażaniem tych technologii zostaną zorganizowane spotkania matchmakingowe.
Zaproszone są również wszelkie inne organizacje, takie jak organy rządowe, stowarzyszenia handlowe, duże i międzynarodowe firmy, uniwersytety oraz instytuty badawcze.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania następujących sektorów: Fintech, AI, Augmented reality, IoT, E-mobility, Cloud, Life sciences, Energy.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.


Aktualności

Industrial Subcontracting B2B Meeting w Bilbao


Barcelona Chamber of Commerce i Bilbao Exhibition Center we współpracy z Hiszpańską Izbą Handlową organizuje w dniach 6-8 czerwca 2017 roku w Bilbao największe w Hiszpanii spotkania dostawców - Industrial Subcontracting Meeting.

Nabywcy, którzy będą brać udział w spotkaniach B2B, należą głównie do następujących sektorów: motoryzacyjnego, budownictwa, transportu kolejowego (pojazdów i infrastruktury), elektryczności i elektroniki, energii, obronności, produkcji różnych typów maszyn (opakowania, elewacje, obróbka, narzędzia, przemysł rolno-spożywczy.

Celem spotkań jest wsparcie umiędzynarodowienia europejskich firm podwykonawczych, oferując im spotkania z menedżerami zainteresowanymi w identyfikacji potencjalnych dostawców dla swoich firm.

Najbardziej poszukiwane rodzaje działalności to usługi w zakresie procesów obróbczych z i bez usuwania wiórów (kucie, obróbka skrawaniem, spawanie mechaniczne, wytłaczanie, cięcie laserowe itd.), obróbka termiczna i powierzchniowa, inżynieria, elektryczność i elektronika, produkcja form, produkcja tworzyw sztucznych, produkcja narzędzi, technologie materiałowe i montaż.

Więcej informacji: http://subcontratacion.bilbaoexhibitioncentre.com/en/information/technical-file/