Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Industrial Subcontracting B2B Meeting w Bilbao


Barcelona Chamber of Commerce i Bilbao Exhibition Center we współpracy z Hiszpańską Izbą Handlową organizuje w dniach 6-8 czerwca 2017 roku w Bilbao największe w Hiszpanii spotkania dostawców - Industrial Subcontracting Meeting.

Nabywcy, którzy będą brać udział w spotkaniach B2B, należą głównie do następujących sektorów: motoryzacyjnego, budownictwa, transportu kolejowego (pojazdów i infrastruktury), elektryczności i elektroniki, energii, obronności, produkcji różnych typów maszyn (opakowania, elewacje, obróbka, narzędzia, przemysł rolno-spożywczy.

Celem spotkań jest wsparcie umiędzynarodowienia europejskich firm podwykonawczych, oferując im spotkania z menedżerami zainteresowanymi w identyfikacji potencjalnych dostawców dla swoich firm.

Najbardziej poszukiwane rodzaje działalności to usługi w zakresie procesów obróbczych z i bez usuwania wiórów (kucie, obróbka skrawaniem, spawanie mechaniczne, wytłaczanie, cięcie laserowe itd.), obróbka termiczna i powierzchniowa, inżynieria, elektryczność i elektronika, produkcja form, produkcja tworzyw sztucznych, produkcja narzędzi, technologie materiałowe i montaż.

Więcej informacji: http://subcontratacion.bilbaoexhibitioncentre.com/en/information/technical-file/