Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Źródła finansowania dla innowacyjnego przedsiębiorcy oraz możliwości rozwoju międzynarodowego


Zapraszamy na konferencję pt. „Źródła finansowania dla innowacyjnego przedsiębiorcy oraz możliwości rozwoju międzynarodowego", która odbędzie się 19 grudnia w „Domu Rzemiosła" w Pułtusku, przy ul. Świętojańskiej 16. Wstęp wolny.


Program seminarium:

11.00 - 12.00 Rejestracja uczestników - networking

12.00 - 12.15 Powitanie Uczestników i otwarcie konferencji
- Janusz Borzyński Dyrektor CECH Pułtusk

12.15 - 12.45 Programy dedykowane małym i średnim przedsiębiorcom na innowacje w ramach perspektywy 2014 -2020
- Ewa Żbikowska - EEN Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

12.45 - 13.25 Dofinansowanie przedsiębiorstw - program ZUS
- specjalista ds. fundusz ZUS

13.25 - 13.45 Przerwa kawowa

13.45 - 14.15 Możliwości rozwoju na rynkach międzynarodowych z partnerstwem z Enterprise Europe Network - sieci finansowanej z Komisji Europejskiej
- Ewa Żbikowska - EEN Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

14.15 - 15.00 Sesja pytań i odpowiedzi, zakończenie spotkania
- Janusz Borzyński Dyrektor CECH Pułtusk

15.00 Lunch