Site menu:Aktualności

Sieć Enterprise Europe Network i IMBiGS serdecznie zapraszają do udziału w Misji Gospodarczej Firm Norweskich do Polski - wydarzeniu towarzyszącym XIX Targom Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, XXI Międzynarodowym Targom Energetyki i Elektrotechniki oraz XVI Targom Odnawialnych Źródeł Energii, które organizowane jest we współpracy z Targami Kielce S.A, Ambasadą Norwegii, Innovation Norway oraz Klastrem Gospodarki Odpadowej i Recyklingu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

19 kwietnia w Bochum odbędzie się międzynarodowa konferencja połączona z warsztatami i spotkaniami B2B. Wydarzenie umożliwi transfer wiedzy między ekspertami technologicznymi, dostawcami usług i producentami, a także użytkownikami końcowymi. Celem jest stymulowanie rozwoju i wprowadzania do obrotu nowych produktów, usług i rozwiązań związanych z programem "Copernicus" w oparciu o odkrycia i doświadczenia z niemieckiej sieci technologicznej "CopServ" i ma na celu przekazanie cennego know-how technologicznego na poziomie europejskim w ramach sieci EEN.
Udział w wydarzeniu po rejestracji jest bezpłatny.

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w marcu w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się uczeni i firmy z Niemiec, Polski, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 20 lutego.


Aktualności

Źródła finansowania dla innowacyjnego przedsiębiorcy oraz możliwości rozwoju międzynarodowego


Zapraszamy na konferencję pt. „Źródła finansowania dla innowacyjnego przedsiębiorcy oraz możliwości rozwoju międzynarodowego", która odbędzie się 19 grudnia w „Domu Rzemiosła" w Pułtusku, przy ul. Świętojańskiej 16. Wstęp wolny.


Program seminarium:

11.00 - 12.00 Rejestracja uczestników - networking

12.00 - 12.15 Powitanie Uczestników i otwarcie konferencji
- Janusz Borzyński Dyrektor CECH Pułtusk

12.15 - 12.45 Programy dedykowane małym i średnim przedsiębiorcom na innowacje w ramach perspektywy 2014 -2020
- Ewa Żbikowska - EEN Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

12.45 - 13.25 Dofinansowanie przedsiębiorstw - program ZUS
- specjalista ds. fundusz ZUS

13.25 - 13.45 Przerwa kawowa

13.45 - 14.15 Możliwości rozwoju na rynkach międzynarodowych z partnerstwem z Enterprise Europe Network - sieci finansowanej z Komisji Europejskiej
- Ewa Żbikowska - EEN Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

14.15 - 15.00 Sesja pytań i odpowiedzi, zakończenie spotkania
- Janusz Borzyński Dyrektor CECH Pułtusk

15.00 Lunch