Site menu:

Aktualności

vEnterprise Europe Network zaprasza europejskie MŚP do wzięcia udziału w wydarzeniu "Digital Transformation", które będzie składało się z serii inspirujących i pouczających seminariów prowadzonych przez wiodących ekspertów, prezentujących, jakie możliwości technologie VR (Virtual Reality), Augmented Reality (AR) i Artificial Intelligence (AI) mogą oferować MŚP w takich sektorach jak: opieka zdrowotna, produkcja, edukacja, żywność i napoje, przemysł kreatywny, turystyka. Dla firm zainteresowanych wdrażaniem tych technologii zostaną zorganizowane spotkania matchmakingowe.
Zaproszone są również wszelkie inne organizacje, takie jak organy rządowe, stowarzyszenia handlowe, duże i międzynarodowe firmy, uniwersytety oraz instytuty badawcze.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania następujących sektorów: Fintech, AI, Augmented reality, IoT, E-mobility, Cloud, Life sciences, Energy.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.


Aktualności

Źródła finansowania dla innowacyjnego przedsiębiorcy oraz możliwości rozwoju międzynarodowego


Zapraszamy na konferencję pt. „Źródła finansowania dla innowacyjnego przedsiębiorcy oraz możliwości rozwoju międzynarodowego", która odbędzie się 19 grudnia w „Domu Rzemiosła" w Pułtusku, przy ul. Świętojańskiej 16. Wstęp wolny.


Program seminarium:

11.00 - 12.00 Rejestracja uczestników - networking

12.00 - 12.15 Powitanie Uczestników i otwarcie konferencji
- Janusz Borzyński Dyrektor CECH Pułtusk

12.15 - 12.45 Programy dedykowane małym i średnim przedsiębiorcom na innowacje w ramach perspektywy 2014 -2020
- Ewa Żbikowska - EEN Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

12.45 - 13.25 Dofinansowanie przedsiębiorstw - program ZUS
- specjalista ds. fundusz ZUS

13.25 - 13.45 Przerwa kawowa

13.45 - 14.15 Możliwości rozwoju na rynkach międzynarodowych z partnerstwem z Enterprise Europe Network - sieci finansowanej z Komisji Europejskiej
- Ewa Żbikowska - EEN Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

14.15 - 15.00 Sesja pytań i odpowiedzi, zakończenie spotkania
- Janusz Borzyński Dyrektor CECH Pułtusk

15.00 Lunch