Site menu:

Aktualności

vEnterprise Europe Network zaprasza europejskie MŚP do wzięcia udziału w wydarzeniu "Digital Transformation", które będzie składało się z serii inspirujących i pouczających seminariów prowadzonych przez wiodących ekspertów, prezentujących, jakie możliwości technologie VR (Virtual Reality), Augmented Reality (AR) i Artificial Intelligence (AI) mogą oferować MŚP w takich sektorach jak: opieka zdrowotna, produkcja, edukacja, żywność i napoje, przemysł kreatywny, turystyka. Dla firm zainteresowanych wdrażaniem tych technologii zostaną zorganizowane spotkania matchmakingowe.
Zaproszone są również wszelkie inne organizacje, takie jak organy rządowe, stowarzyszenia handlowe, duże i międzynarodowe firmy, uniwersytety oraz instytuty badawcze.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania następujących sektorów: Fintech, AI, Augmented reality, IoT, E-mobility, Cloud, Life sciences, Energy.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.


Aktualności

Startup Road - 14.12.2016


Zapraszamy na spotkania Startup Road. Głównym celem spotkań jest wymiana doświadczeń oraz upowszechnianie dobrych praktyk wdrażania projektów o charakterze proinnowacyjnym. Spotkanie jest bezpłatne. Termin: 14.12.2016, g. 12:00, miejsce: Warszawa, Fabryka i3, ul. Marynarska 11, 11 piętro.


Rejestracja na stronie: http://patentstory.org/
Strona wydarzenia na fb: https://web.facebook.com/events/923157511119133/


HARMONOGRAM

12:00
MIGAM - historia prawdziwa
Paweł Potakowski
MIGAM

12:30
Elevator pitch - Sztuka prezentacji
Paweł Przybyszewski
BT PROGRESS

13:00
Jak przygotować propozycję dla inwestora
Krzysztof Jakubczak
PERSPECTIVA SOLUTIONS

13:30
Jak pozyskać pieniądze na międzynarodowe misje gospodarcze i targi
Agnieszka Banrowska
CENTRUM INNOWACJI FIRE

14:00
Tworzenie innowacyjnych produktów i usług
Grzegorz Maciaszek
LA SALE MATRIX THINKING POLAND

14:30
Jak zdobyć międzynarodowe ryki przy wsparciu Enterprise Europe Network
Ewa Żbikowska
EEN INSTYTUT MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO

14:50 - Lunch

15:30
UX i wyniki w sprzedaży - efektywna sprzedaż B2B
Przemysław Stanisz
NORTHSTAR COSNULTING GROUP

17:30 - Networking

19:00 - Przenosimy się na do naszych Partnerów ze Startup Academy i startujemy Startupową Środę
Klubokawiarnia Mam Ochotę
ul.Grójecka 75 (Ośrodek Kultury Ochota), 02-094 Ochota

Tym razem gośćmi specjalnymi będą Monika Żochowska i Ewa Dudzic - twórczynie marki GLOV, które podzielą się swoim doświadczeniem w budowaniu marki Glov oraz opowiedzą o tym, w jaki sposób doprowadziły do tego, że ich innowacyjne rękawice są obecnie sprzedawane w blisko 40 krajach na całym świecie.