Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Startup Road - 14.12.2016


Zapraszamy na spotkania Startup Road. Głównym celem spotkań jest wymiana doświadczeń oraz upowszechnianie dobrych praktyk wdrażania projektów o charakterze proinnowacyjnym. Spotkanie jest bezpłatne. Termin: 14.12.2016, g. 12:00, miejsce: Warszawa, Fabryka i3, ul. Marynarska 11, 11 piętro.


Rejestracja na stronie: http://patentstory.org/
Strona wydarzenia na fb: https://web.facebook.com/events/923157511119133/


HARMONOGRAM

12:00
MIGAM - historia prawdziwa
Paweł Potakowski
MIGAM

12:30
Elevator pitch - Sztuka prezentacji
Paweł Przybyszewski
BT PROGRESS

13:00
Jak przygotować propozycję dla inwestora
Krzysztof Jakubczak
PERSPECTIVA SOLUTIONS

13:30
Jak pozyskać pieniądze na międzynarodowe misje gospodarcze i targi
Agnieszka Banrowska
CENTRUM INNOWACJI FIRE

14:00
Tworzenie innowacyjnych produktów i usług
Grzegorz Maciaszek
LA SALE MATRIX THINKING POLAND

14:30
Jak zdobyć międzynarodowe ryki przy wsparciu Enterprise Europe Network
Ewa Żbikowska
EEN INSTYTUT MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO

14:50 - Lunch

15:30
UX i wyniki w sprzedaży - efektywna sprzedaż B2B
Przemysław Stanisz
NORTHSTAR COSNULTING GROUP

17:30 - Networking

19:00 - Przenosimy się na do naszych Partnerów ze Startup Academy i startujemy Startupową Środę
Klubokawiarnia Mam Ochotę
ul.Grójecka 75 (Ośrodek Kultury Ochota), 02-094 Ochota

Tym razem gośćmi specjalnymi będą Monika Żochowska i Ewa Dudzic - twórczynie marki GLOV, które podzielą się swoim doświadczeniem w budowaniu marki Glov oraz opowiedzą o tym, w jaki sposób doprowadziły do tego, że ich innowacyjne rękawice są obecnie sprzedawane w blisko 40 krajach na całym świecie.