Site menu:Aktualności

Sieć Enterprise Europe Network i IMBiGS serdecznie zapraszają do udziału w Misji Gospodarczej Firm Norweskich do Polski - wydarzeniu towarzyszącym XIX Targom Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, XXI Międzynarodowym Targom Energetyki i Elektrotechniki oraz XVI Targom Odnawialnych Źródeł Energii, które organizowane jest we współpracy z Targami Kielce S.A, Ambasadą Norwegii, Innovation Norway oraz Klastrem Gospodarki Odpadowej i Recyklingu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

19 kwietnia w Bochum odbędzie się międzynarodowa konferencja połączona z warsztatami i spotkaniami B2B. Wydarzenie umożliwi transfer wiedzy między ekspertami technologicznymi, dostawcami usług i producentami, a także użytkownikami końcowymi. Celem jest stymulowanie rozwoju i wprowadzania do obrotu nowych produktów, usług i rozwiązań związanych z programem "Copernicus" w oparciu o odkrycia i doświadczenia z niemieckiej sieci technologicznej "CopServ" i ma na celu przekazanie cennego know-how technologicznego na poziomie europejskim w ramach sieci EEN.
Udział w wydarzeniu po rejestracji jest bezpłatny.

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w marcu w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się uczeni i firmy z Niemiec, Polski, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 20 lutego.


Aktualności

Startup Road - 14.12.2016


Zapraszamy na spotkania Startup Road. Głównym celem spotkań jest wymiana doświadczeń oraz upowszechnianie dobrych praktyk wdrażania projektów o charakterze proinnowacyjnym. Spotkanie jest bezpłatne. Termin: 14.12.2016, g. 12:00, miejsce: Warszawa, Fabryka i3, ul. Marynarska 11, 11 piętro.


Rejestracja na stronie: http://patentstory.org/
Strona wydarzenia na fb: https://web.facebook.com/events/923157511119133/


HARMONOGRAM

12:00
MIGAM - historia prawdziwa
Paweł Potakowski
MIGAM

12:30
Elevator pitch - Sztuka prezentacji
Paweł Przybyszewski
BT PROGRESS

13:00
Jak przygotować propozycję dla inwestora
Krzysztof Jakubczak
PERSPECTIVA SOLUTIONS

13:30
Jak pozyskać pieniądze na międzynarodowe misje gospodarcze i targi
Agnieszka Banrowska
CENTRUM INNOWACJI FIRE

14:00
Tworzenie innowacyjnych produktów i usług
Grzegorz Maciaszek
LA SALE MATRIX THINKING POLAND

14:30
Jak zdobyć międzynarodowe ryki przy wsparciu Enterprise Europe Network
Ewa Żbikowska
EEN INSTYTUT MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO

14:50 - Lunch

15:30
UX i wyniki w sprzedaży - efektywna sprzedaż B2B
Przemysław Stanisz
NORTHSTAR COSNULTING GROUP

17:30 - Networking

19:00 - Przenosimy się na do naszych Partnerów ze Startup Academy i startujemy Startupową Środę
Klubokawiarnia Mam Ochotę
ul.Grójecka 75 (Ośrodek Kultury Ochota), 02-094 Ochota

Tym razem gośćmi specjalnymi będą Monika Żochowska i Ewa Dudzic - twórczynie marki GLOV, które podzielą się swoim doświadczeniem w budowaniu marki Glov oraz opowiedzą o tym, w jaki sposób doprowadziły do tego, że ich innowacyjne rękawice są obecnie sprzedawane w blisko 40 krajach na całym świecie.