Site menu:

Aktualności

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania następujących sektorów: Fintech, AI, Augmented reality, IoT, E-mobility, Cloud, Life sciences, Energy.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje, że 13 marca 2018 r. uruchomiono międzynarodowy konkurs zorganizowany w ramach programu M-ERA.NET 2. Konkurs skupia się na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu technologii materiałowych.


Aktualności

Spotkania Brokerskie na targach Airshow ILA Berlin 2016


Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich ILA Business Days 2016, które odbędą się podczas targów Airshow ILA Berlin 2016 w dniach 1-3 czerwca 2016 r.
Głównym celem spotkań biznesowych dla uczestników jest pozyskanie nowych kontrahentów, w tym również podwykonawców, uzyskanie dostępu do będącego światowym ośrodkiem rynku produktów opartych na zaawansowanych technologiach oraz zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami w branży lotniczej i kosmicznej. Bardzo istotnym aspektem wydarzenia jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy jego uczestnikami.

 

Korzyści dla przedsiębiorców:
W dwustronnych spotkaniach, uczestnicy będą mieli okazję do:
- Nawiązania kontaktów biznesowych podczas 30 minutowych spotkań - wcześniej zaaranżowanych,
- Poszukiwania możliwości współpracy,
- Znalezienia nowych partnerów oraz nawiązania nowych relacji biznesowych,
- Dotarcia do nowych międzynarodowych rynków,
- Poszukiwania nowych możliwości biznesowych,
- Prezentację oferty firmy.

Obszary tematyczne branży lotniczej i kosmicznej:
- Elektronika, IT , Telekomunikacja,
- Technologie kosmiczne,
- Pozostałe rozwiązania energetyczne,
- Fizyka,
- Pomiary i standardy.

Więcej informacji o wydarzeniu:
https://www.b2match.eu/ila2016

Aby wziąć udział w spotkania należy zarejestrować się na wydarzenie - link poniżej:
https://www.b2match.eu/ila2016/dashboard/confirmation

Zaplanowane wcześniej spotkania dają możliwość nawiązania kontaktu z przyszłymi partnerami biznesowymi. W nadchodzących tygodniach ILA Berlin Air Show 2016 będzie można zidentyfikować i wysyłać zaproszenia na spotkania do interesujących uczestników wymienionych w katalogu spotkań biznesowych. Następnie każdy uczestnik otrzyma harmonogram spotkań, w zależności od dostępności wskazanych spotkań, które zostały potwierdzone.

Kontakt:

Ewa Żbikowska
EEN Central Poland
Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
tel. : +48 22 853-21-82
e-mail: e.zbikowska@imbigs.pl