Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Spotkania Brokerskie na targach Airshow ILA Berlin 2016


Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich ILA Business Days 2016, które odbędą się podczas targów Airshow ILA Berlin 2016 w dniach 1-3 czerwca 2016 r.
Głównym celem spotkań biznesowych dla uczestników jest pozyskanie nowych kontrahentów, w tym również podwykonawców, uzyskanie dostępu do będącego światowym ośrodkiem rynku produktów opartych na zaawansowanych technologiach oraz zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami w branży lotniczej i kosmicznej. Bardzo istotnym aspektem wydarzenia jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy jego uczestnikami.

 

Korzyści dla przedsiębiorców:
W dwustronnych spotkaniach, uczestnicy będą mieli okazję do:
- Nawiązania kontaktów biznesowych podczas 30 minutowych spotkań - wcześniej zaaranżowanych,
- Poszukiwania możliwości współpracy,
- Znalezienia nowych partnerów oraz nawiązania nowych relacji biznesowych,
- Dotarcia do nowych międzynarodowych rynków,
- Poszukiwania nowych możliwości biznesowych,
- Prezentację oferty firmy.

Obszary tematyczne branży lotniczej i kosmicznej:
- Elektronika, IT , Telekomunikacja,
- Technologie kosmiczne,
- Pozostałe rozwiązania energetyczne,
- Fizyka,
- Pomiary i standardy.

Więcej informacji o wydarzeniu:
https://www.b2match.eu/ila2016

Aby wziąć udział w spotkania należy zarejestrować się na wydarzenie - link poniżej:
https://www.b2match.eu/ila2016/dashboard/confirmation

Zaplanowane wcześniej spotkania dają możliwość nawiązania kontaktu z przyszłymi partnerami biznesowymi. W nadchodzących tygodniach ILA Berlin Air Show 2016 będzie można zidentyfikować i wysyłać zaproszenia na spotkania do interesujących uczestników wymienionych w katalogu spotkań biznesowych. Następnie każdy uczestnik otrzyma harmonogram spotkań, w zależności od dostępności wskazanych spotkań, które zostały potwierdzone.

Kontakt:

Ewa Żbikowska
EEN Central Poland
Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
tel. : +48 22 853-21-82
e-mail: e.zbikowska@imbigs.pl