Site menu:Aktualności

Sieć Enterprise Europe Network i IMBiGS serdecznie zapraszają do udziału w Misji Gospodarczej Firm Norweskich do Polski - wydarzeniu towarzyszącym XIX Targom Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, XXI Międzynarodowym Targom Energetyki i Elektrotechniki oraz XVI Targom Odnawialnych Źródeł Energii, które organizowane jest we współpracy z Targami Kielce S.A, Ambasadą Norwegii, Innovation Norway oraz Klastrem Gospodarki Odpadowej i Recyklingu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

19 kwietnia w Bochum odbędzie się międzynarodowa konferencja połączona z warsztatami i spotkaniami B2B. Wydarzenie umożliwi transfer wiedzy między ekspertami technologicznymi, dostawcami usług i producentami, a także użytkownikami końcowymi. Celem jest stymulowanie rozwoju i wprowadzania do obrotu nowych produktów, usług i rozwiązań związanych z programem "Copernicus" w oparciu o odkrycia i doświadczenia z niemieckiej sieci technologicznej "CopServ" i ma na celu przekazanie cennego know-how technologicznego na poziomie europejskim w ramach sieci EEN.
Udział w wydarzeniu po rejestracji jest bezpłatny.

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w marcu w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się uczeni i firmy z Niemiec, Polski, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 20 lutego.


Aktualności

Spotkania Brokerskie na targach Airshow ILA Berlin 2016


Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich ILA Business Days 2016, które odbędą się podczas targów Airshow ILA Berlin 2016 w dniach 1-3 czerwca 2016 r.
Głównym celem spotkań biznesowych dla uczestników jest pozyskanie nowych kontrahentów, w tym również podwykonawców, uzyskanie dostępu do będącego światowym ośrodkiem rynku produktów opartych na zaawansowanych technologiach oraz zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami w branży lotniczej i kosmicznej. Bardzo istotnym aspektem wydarzenia jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy jego uczestnikami.

 

Korzyści dla przedsiębiorców:
W dwustronnych spotkaniach, uczestnicy będą mieli okazję do:
- Nawiązania kontaktów biznesowych podczas 30 minutowych spotkań - wcześniej zaaranżowanych,
- Poszukiwania możliwości współpracy,
- Znalezienia nowych partnerów oraz nawiązania nowych relacji biznesowych,
- Dotarcia do nowych międzynarodowych rynków,
- Poszukiwania nowych możliwości biznesowych,
- Prezentację oferty firmy.

Obszary tematyczne branży lotniczej i kosmicznej:
- Elektronika, IT , Telekomunikacja,
- Technologie kosmiczne,
- Pozostałe rozwiązania energetyczne,
- Fizyka,
- Pomiary i standardy.

Więcej informacji o wydarzeniu:
https://www.b2match.eu/ila2016

Aby wziąć udział w spotkania należy zarejestrować się na wydarzenie - link poniżej:
https://www.b2match.eu/ila2016/dashboard/confirmation

Zaplanowane wcześniej spotkania dają możliwość nawiązania kontaktu z przyszłymi partnerami biznesowymi. W nadchodzących tygodniach ILA Berlin Air Show 2016 będzie można zidentyfikować i wysyłać zaproszenia na spotkania do interesujących uczestników wymienionych w katalogu spotkań biznesowych. Następnie każdy uczestnik otrzyma harmonogram spotkań, w zależności od dostępności wskazanych spotkań, które zostały potwierdzone.

Kontakt:

Ewa Żbikowska
EEN Central Poland
Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
tel. : +48 22 853-21-82
e-mail: e.zbikowska@imbigs.pl