Site menu:Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zaprasza na Europejskie Spotkanie Brokerskie w zakresie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów, które odbędzie się w Monachium (Niemcy), 16 listopada 2017 r.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Sektorowe programy B+R". Głównym celem Programu Sektorowego PBSE jest wzrost innowacyjności krajowego sektora elektroenergetycznego w perspektywie roku 2023. Nabór wniosków: 2 października - 1 grudnia 2017 r.

Więcej informacji na naszej podstronie oraz na stronie NCBR.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie zapraszają firmy z sektorów IT/ICT do udziału w seminarium połączonym z sesją pitchingową, które odbędzie się 5 października 2017 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 sierpnia br.


Aktualności

Spotkania Brokerskie na targach Airshow ILA Berlin 2016


Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich ILA Business Days 2016, które odbędą się podczas targów Airshow ILA Berlin 2016 w dniach 1-3 czerwca 2016 r.
Głównym celem spotkań biznesowych dla uczestników jest pozyskanie nowych kontrahentów, w tym również podwykonawców, uzyskanie dostępu do będącego światowym ośrodkiem rynku produktów opartych na zaawansowanych technologiach oraz zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami w branży lotniczej i kosmicznej. Bardzo istotnym aspektem wydarzenia jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy jego uczestnikami.

 

Korzyści dla przedsiębiorców:
W dwustronnych spotkaniach, uczestnicy będą mieli okazję do:
- Nawiązania kontaktów biznesowych podczas 30 minutowych spotkań - wcześniej zaaranżowanych,
- Poszukiwania możliwości współpracy,
- Znalezienia nowych partnerów oraz nawiązania nowych relacji biznesowych,
- Dotarcia do nowych międzynarodowych rynków,
- Poszukiwania nowych możliwości biznesowych,
- Prezentację oferty firmy.

Obszary tematyczne branży lotniczej i kosmicznej:
- Elektronika, IT , Telekomunikacja,
- Technologie kosmiczne,
- Pozostałe rozwiązania energetyczne,
- Fizyka,
- Pomiary i standardy.

Więcej informacji o wydarzeniu:
https://www.b2match.eu/ila2016

Aby wziąć udział w spotkania należy zarejestrować się na wydarzenie - link poniżej:
https://www.b2match.eu/ila2016/dashboard/confirmation

Zaplanowane wcześniej spotkania dają możliwość nawiązania kontaktu z przyszłymi partnerami biznesowymi. W nadchodzących tygodniach ILA Berlin Air Show 2016 będzie można zidentyfikować i wysyłać zaproszenia na spotkania do interesujących uczestników wymienionych w katalogu spotkań biznesowych. Następnie każdy uczestnik otrzyma harmonogram spotkań, w zależności od dostępności wskazanych spotkań, które zostały potwierdzone.

Kontakt:

Ewa Żbikowska
EEN Central Poland
Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
tel. : +48 22 853-21-82
e-mail: e.zbikowska@imbigs.pl