Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

Spotkania Brokerskie na targach Airshow ILA Berlin 2016


Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich ILA Business Days 2016, które odbędą się podczas targów Airshow ILA Berlin 2016 w dniach 1-3 czerwca 2016 r.
Głównym celem spotkań biznesowych dla uczestników jest pozyskanie nowych kontrahentów, w tym również podwykonawców, uzyskanie dostępu do będącego światowym ośrodkiem rynku produktów opartych na zaawansowanych technologiach oraz zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami w branży lotniczej i kosmicznej. Bardzo istotnym aspektem wydarzenia jest stworzenie możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy jego uczestnikami.

 

Korzyści dla przedsiębiorców:
W dwustronnych spotkaniach, uczestnicy będą mieli okazję do:
- Nawiązania kontaktów biznesowych podczas 30 minutowych spotkań - wcześniej zaaranżowanych,
- Poszukiwania możliwości współpracy,
- Znalezienia nowych partnerów oraz nawiązania nowych relacji biznesowych,
- Dotarcia do nowych międzynarodowych rynków,
- Poszukiwania nowych możliwości biznesowych,
- Prezentację oferty firmy.

Obszary tematyczne branży lotniczej i kosmicznej:
- Elektronika, IT , Telekomunikacja,
- Technologie kosmiczne,
- Pozostałe rozwiązania energetyczne,
- Fizyka,
- Pomiary i standardy.

Więcej informacji o wydarzeniu:
https://www.b2match.eu/ila2016

Aby wziąć udział w spotkania należy zarejestrować się na wydarzenie - link poniżej:
https://www.b2match.eu/ila2016/dashboard/confirmation

Zaplanowane wcześniej spotkania dają możliwość nawiązania kontaktu z przyszłymi partnerami biznesowymi. W nadchodzących tygodniach ILA Berlin Air Show 2016 będzie można zidentyfikować i wysyłać zaproszenia na spotkania do interesujących uczestników wymienionych w katalogu spotkań biznesowych. Następnie każdy uczestnik otrzyma harmonogram spotkań, w zależności od dostępności wskazanych spotkań, które zostały potwierdzone.

Kontakt:

Ewa Żbikowska
EEN Central Poland
Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
tel. : +48 22 853-21-82
e-mail: e.zbikowska@imbigs.pl