Site menu:

Aktualności

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania następujących sektorów: Fintech, AI, Augmented reality, IoT, E-mobility, Cloud, Life sciences, Energy.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje, że 13 marca 2018 r. uruchomiono międzynarodowy konkurs zorganizowany w ramach programu M-ERA.NET 2. Konkurs skupia się na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu technologii materiałowych.


Aktualności

18th European Forum on Eco-innovation - Matchmaking Event


Zapraszamy do udziału w imprezie matchmakingowej - spotkaniach bilateralnych, które będą towarzyszyć 18-temu Europejskiemu Forum Eco-innowacji w Barcelonie (Hiszpania). Forum poświęcone jest poprawie konkurencyjności i innowacji oraz roli etykietowania środowiskowego, zarządzania i systemom informacyjnym. Spotkania odbędą się 21 maja br.

 

Matchmaking event polega na uprzednio zatwierdzonych dwustronnych spotkaniach po 20 minut. Stanowi to dobrą okazję do poszerzenia kontaktów międzynarodowych podmiotów działających w obszarze ekoinnowacji. Spotkania organizowane są przez Accio - rząd Katalonii przy wsparciu środowiskowej grupy sektorowej Enterprise Europe Network.

Termin wyboru spotkań - od 27 kwietnia do 14 maja br.

Rejestracja, katalog i wybór spotkań oraz więcej informacji: http://ec.europa.eu/environment/ecoinnovation2015/1st_forum/event-matchmaking_en.html