Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Instrumenty finansowe dla MŚP - szkolenie


Ośrodek Enterprise Europe Network Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „Instrumenty finansowe dla MŚP wpierające innowacje i udział w jednolitym rynku europejskim". Szkolenie odbędzie się w dniu 26 maja 2015r. od godz. 14:00 w Bibliotece Uniwersytetu arszawskiego, ul. Dobra 56/66, Warszawa, sala szkoleniowa 315, III piętro. Spotkanie skierowane jest szczególnie do innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw, spółek spin-off oraz naukowców planujących uruchomić spółkę spin-off.

 

Agenda szkolenia:

14:00 - 14:15 Przywitanie gości
14:15 - 14:45 Informacje na temat sieci Enterprise Europe Network oraz Programu Ramowego Horyzont 2020 - SME Instrument - Dominik Jankowski, Kierownik projektu Enterprise Europe Network na Uniwersytecie Warszawskim, DELab - Wydział Nauk Ekonomicznych UW .
14:45 - 16:00 - Kredyty preferencyjne dla innowacyjnych i małych przedsiębiorstw - Tomasz Kierzkowski, Dyrektor Operacyjny -Pionu Bankowości Detalicznej, Departament Klienta Biznesowego, Biuro Funduszy Unii Europejskiej i Programów Publicznych oraz Artur Zaperty Dyrektor ds. Klienta Biznesowego w Regionie, Pion Bankowości Detalicznej - Bank PKO SA.
14:45 - 16:00 - Analiza ryzyka inwestycyjnego przedsięwzięć innowacyjnych w małych i średnich przedsiębiorstwach - Dr Tomasz Krawczyk, konsultant Enterprise Europe Network, DELab - Wydział Nauk Ekonomicznych UW

Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest przesłanie do 25 maja br., do godz.12.00 zgłoszenia na adres mailowy: een@uw.edu.pl