Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

Instrumenty finansowe dla MŚP - szkolenie


Ośrodek Enterprise Europe Network Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „Instrumenty finansowe dla MŚP wpierające innowacje i udział w jednolitym rynku europejskim". Szkolenie odbędzie się w dniu 26 maja 2015r. od godz. 14:00 w Bibliotece Uniwersytetu arszawskiego, ul. Dobra 56/66, Warszawa, sala szkoleniowa 315, III piętro. Spotkanie skierowane jest szczególnie do innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw, spółek spin-off oraz naukowców planujących uruchomić spółkę spin-off.

 

Agenda szkolenia:

14:00 - 14:15 Przywitanie gości
14:15 - 14:45 Informacje na temat sieci Enterprise Europe Network oraz Programu Ramowego Horyzont 2020 - SME Instrument - Dominik Jankowski, Kierownik projektu Enterprise Europe Network na Uniwersytecie Warszawskim, DELab - Wydział Nauk Ekonomicznych UW .
14:45 - 16:00 - Kredyty preferencyjne dla innowacyjnych i małych przedsiębiorstw - Tomasz Kierzkowski, Dyrektor Operacyjny -Pionu Bankowości Detalicznej, Departament Klienta Biznesowego, Biuro Funduszy Unii Europejskiej i Programów Publicznych oraz Artur Zaperty Dyrektor ds. Klienta Biznesowego w Regionie, Pion Bankowości Detalicznej - Bank PKO SA.
14:45 - 16:00 - Analiza ryzyka inwestycyjnego przedsięwzięć innowacyjnych w małych i średnich przedsiębiorstwach - Dr Tomasz Krawczyk, konsultant Enterprise Europe Network, DELab - Wydział Nauk Ekonomicznych UW

Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest przesłanie do 25 maja br., do godz.12.00 zgłoszenia na adres mailowy: een@uw.edu.pl