Site menu:Aktualności

Sieć Enterprise Europe Network i IMBiGS serdecznie zapraszają do udziału w Misji Gospodarczej Firm Norweskich do Polski - wydarzeniu towarzyszącym XIX Targom Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, XXI Międzynarodowym Targom Energetyki i Elektrotechniki oraz XVI Targom Odnawialnych Źródeł Energii, które organizowane jest we współpracy z Targami Kielce S.A, Ambasadą Norwegii, Innovation Norway oraz Klastrem Gospodarki Odpadowej i Recyklingu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

19 kwietnia w Bochum odbędzie się międzynarodowa konferencja połączona z warsztatami i spotkaniami B2B. Wydarzenie umożliwi transfer wiedzy między ekspertami technologicznymi, dostawcami usług i producentami, a także użytkownikami końcowymi. Celem jest stymulowanie rozwoju i wprowadzania do obrotu nowych produktów, usług i rozwiązań związanych z programem "Copernicus" w oparciu o odkrycia i doświadczenia z niemieckiej sieci technologicznej "CopServ" i ma na celu przekazanie cennego know-how technologicznego na poziomie europejskim w ramach sieci EEN.
Udział w wydarzeniu po rejestracji jest bezpłatny.

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w marcu w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się uczeni i firmy z Niemiec, Polski, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 20 lutego.


Aktualności

Instrumenty finansowe dla MŚP - szkolenie


Ośrodek Enterprise Europe Network Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „Instrumenty finansowe dla MŚP wpierające innowacje i udział w jednolitym rynku europejskim". Szkolenie odbędzie się w dniu 26 maja 2015r. od godz. 14:00 w Bibliotece Uniwersytetu arszawskiego, ul. Dobra 56/66, Warszawa, sala szkoleniowa 315, III piętro. Spotkanie skierowane jest szczególnie do innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw, spółek spin-off oraz naukowców planujących uruchomić spółkę spin-off.

 

Agenda szkolenia:

14:00 - 14:15 Przywitanie gości
14:15 - 14:45 Informacje na temat sieci Enterprise Europe Network oraz Programu Ramowego Horyzont 2020 - SME Instrument - Dominik Jankowski, Kierownik projektu Enterprise Europe Network na Uniwersytecie Warszawskim, DELab - Wydział Nauk Ekonomicznych UW .
14:45 - 16:00 - Kredyty preferencyjne dla innowacyjnych i małych przedsiębiorstw - Tomasz Kierzkowski, Dyrektor Operacyjny -Pionu Bankowości Detalicznej, Departament Klienta Biznesowego, Biuro Funduszy Unii Europejskiej i Programów Publicznych oraz Artur Zaperty Dyrektor ds. Klienta Biznesowego w Regionie, Pion Bankowości Detalicznej - Bank PKO SA.
14:45 - 16:00 - Analiza ryzyka inwestycyjnego przedsięwzięć innowacyjnych w małych i średnich przedsiębiorstwach - Dr Tomasz Krawczyk, konsultant Enterprise Europe Network, DELab - Wydział Nauk Ekonomicznych UW

Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest przesłanie do 25 maja br., do godz.12.00 zgłoszenia na adres mailowy: een@uw.edu.pl