Site menu:Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zaprasza na Europejskie Spotkanie Brokerskie w zakresie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów, które odbędzie się w Monachium (Niemcy), 16 listopada 2017 r.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Sektorowe programy B+R". Głównym celem Programu Sektorowego PBSE jest wzrost innowacyjności krajowego sektora elektroenergetycznego w perspektywie roku 2023. Nabór wniosków: 2 października - 1 grudnia 2017 r.

Więcej informacji na naszej podstronie oraz na stronie NCBR.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie zapraszają firmy z sektorów IT/ICT do udziału w seminarium połączonym z sesją pitchingową, które odbędzie się 5 października 2017 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 sierpnia br.


Aktualności

Spotkania b2b z tureckimi przedsiębiorcami - Warszawa, 18 listopada 2014


Ośrodki Enterprise Europe Network przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają przedsiębiorców z branży maszynowej, obróbki metalu i gumowej do udziału w spotkaniach b2b z firmami z Turcji. Spotkania b2b odbędą się w ramach przyjazdowej misji handlowej tureckich przedsiębiorstw organizowanej przez Izbę Handlową w Adanie (Turcja) w dniach 18-19 listopada 2014 r. Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny.

 

Termin: 18 listopada 2014, g. 10:00 - 16:30

Miejsce: Hotel Sofitel Victoria, Królewska 11, 00-065 Warszawa

Jak zgłosić swój udział ?

W celu zgłoszenia udziału firmy w spotkaniach b2b prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się pod tym linkiem i przesłanie go na adres: a.balcerkiewicz@imbigs.pl, tel. 22 899 25 08

Szczegółowe profile firm tureckich wraz z ofertą dla polskich przedsiębiorców znajdują się pod tym linkiem.

Spotkania odbywać się będą w języku angielskim. Termin zgłaszania udziału w spotkaniach b2b trwa do 12 listopada 2014.