Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Horizon 2020 - Energy and Environment - European Brokerage Event 2014


Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego ma zaszczyt zaprosić do udziału w bezpłatnych rozmowach brokerskich Horizon 2020 - Energy and Environment - European Brokerage Event 2014, realizowanych w ramach projektu EEN, a odbywających się w Lille we Francjii 9 października b.r.

 

Rozmowy mają na celu pomoc w odnalezieniu partnerów do projektów składanych w ramach Horyzontu 2020.

Biorący w nich udział (firmy, jednostki badawczo-rozwojowe, szkoły wyższe, osoby prawne) będą mieli możliwość spotkania potencjalnych partnerów dzięki zorganizowanym, 30-minutowym rozmowom.

Konkursy Horyzontu 2020 będą prezentowane przez Narodowe Punkty Kontaktowe z różnych krajów europejskich podczas pierwszej części wydarzenia.

Zarejestrować się na bezpłatne wydarzenie można do 4 października pod adresem: https://www.b2match.eu/brokerage-h2020

Kontakt:

Katarzyna Sajkowska k.sajkowska@imbigs.pl