Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

Horizon 2020 - Energy and Environment - European Brokerage Event 2014


Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego ma zaszczyt zaprosić do udziału w bezpłatnych rozmowach brokerskich Horizon 2020 - Energy and Environment - European Brokerage Event 2014, realizowanych w ramach projektu EEN, a odbywających się w Lille we Francjii 9 października b.r.

 

Rozmowy mają na celu pomoc w odnalezieniu partnerów do projektów składanych w ramach Horyzontu 2020.

Biorący w nich udział (firmy, jednostki badawczo-rozwojowe, szkoły wyższe, osoby prawne) będą mieli możliwość spotkania potencjalnych partnerów dzięki zorganizowanym, 30-minutowym rozmowom.

Konkursy Horyzontu 2020 będą prezentowane przez Narodowe Punkty Kontaktowe z różnych krajów europejskich podczas pierwszej części wydarzenia.

Zarejestrować się na bezpłatne wydarzenie można do 4 października pod adresem: https://www.b2match.eu/brokerage-h2020

Kontakt:

Katarzyna Sajkowska k.sajkowska@imbigs.pl