Site menu:Aktualności

string(450) "Smarty error: [in evaluated template line 2]: syntax error: unrecognized tag: mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif"; (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(117) "Smarty error: [in evaluated template line 2]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)"

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej zaprasza na "Dzień informacyjny dla miast" poświęcony możliwościom pozyskania funduszy z Programu Horyzont 2020 na rozwój miast. Na spotkanie zaproszeni są zarówno jednostki administracyjne, przedsiębiorstwa, jak i jednostki naukowe. W trakcie spotkania przewidziano możliwość odbycia indywidulanych konsultacji z ekspertami.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz ośrodki Enterprise Europe Network, serdecznie zapraszają na spotkania informacyjne, które odbędą się w najbliższych tygodniach w wielu miastach w całym kraju. W trakcie spotkanń będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu matchmakingowym na targach Pollutec w Lyonie, największej międzynarodowej wystawy sprzętu, technologii i usług środowiskowych i energetycznych (ponad 2 200 międzynarodowych wystawców w 14 sektorach wystawienniczych). Impreza przeznaczona jest dla przedstawicieli MŚP, ośrodków badawczych, dystrybutorów, firm finansujących, wystawców i odwiedzających targi. Udział w spotkaniach dla zarejestrowanych uczestników jest bezpłatny.


Aktualności

Misja na rzecz wzrostu gospodarczego - promowanie partnerstw biznesowych w Portugalii


W dniach 28-29 listopada wiceprzewodnicz?cy Komisji Europejskiej Antonio Tajani poprowadzi misj? do Portugalii w ramach "Strategii na rzecz wzrostu gospodarczego EUROPA 2020".

29 listopada konsorcjum EEN w Portugalii organizuje w Lizbonie spotkania brokerskie, kt??rych tematyka b?dzie skoncentrowana na nast?puj?cych sektorach:

?? Gospodarka morza (tj. dzia??alno??? w strefie przybrze??nej - energia z wiatru, fal i p??yw??w morskich, rejsy i turystyka morska, farmacja i biotechnologia);
?? Zdrowie;
?? Turystyka;
?? Komponenty samochodowe;
?? Komponenty lotnicze;
?? ICT;
?? Rolnictwo i ??ywno???;
?? Wyroby papiernicze;
?? O??rodki Shared Services.

Przedstawiciele innych sektor??w sa r??wnie?? mile widziani.

Na rozmowy brokerskie zarejestrowa??o si? ju?? 338 portugalskich firm.

Strona internetowa spotka??: http://www.b2match.eu/m4g-portugal

Termin rejestracji up??ywa 30 pa??dziernika.