Categories: nowości
      Date: mar  5, 2020
     Title: Giełda b2b
Giełda b2b przy targach BUD-GRYF w Szczecinie - rejestracja do 16 marca br.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego - SCP zaprasza na XI edycję giełdy b2b przy największych na Pomorzu Zachodnim targach dla branży budowlanej, energetycznej i wnętrzarskiej: BUD-GRYF & HOME 2020.

 

Impreza odbędzie się 27 marca 2020 r. na malowniczej wyspie Łasztownia w Szczecinie. Impreza przeznaczona jest dla szeroko pojętej branży budowlanej i energetycznej oraz wyposażenia wnętrz. Zapraszone są również firmy z branży metalowej, drzewnej, tworzyw sztucznych a także wszystkie te, które widzą możliwość nawiązania współpracy z uczestnikami imprezy (m.in. sektor ICT, pośrednictwo pracy, logistyka i transport, doradztwo prawne i podatkowe).

Korzyści płynące z udziału w imprezie:
- bezpośrednie rozmowy z partnerami biznesowymi z Polski i z zagranicy (imprezę wspierają IHK Ostbrandenburg, IHK Neubrandenburg i IHK Rostock, oraz instytucje otoczenia biznesu z całej Polski, a także m.in z Portugalii, Albanii, Macedonii i Nigerii)
- wsparcie tłumacza, jeśli będzie potrzebne
- poczęstunek
- wpis do katalogu giełdowego
- bezpłatny udział w giełdzie i wstęp na targi
- możliwość podjęcia rozmów z przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu i punktami informacyjnymi dla przedsiębiorców (m.in. Regionalny Punkt Kontaktowy Programu Horyzont, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie)

Rejestracja do 16 marca 2020 na stronie: https://budgryf2020.b2match.io

Więcej informacji: https://zsrg.szczecin.pl/