Categories: nowości
      Date: sty 23, 2020
     Title: Śniadanie biznesowe
Śniadanie biznesowe: Zmiany w transakcjach wewnątrzunijnych 2020 - Toruń, 30.01.2020 r.


Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza na „Śniadania biznesowe z Enterprise Europe Network" - cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców sektora MŚP. Spotkania te są niepowtarzalną okazją, by zapoznać się bliżej ze standardami, regulacjami prawnymi oraz mechanizmami związanymi z prowadzeniem działalności na wybranych rynkach Unii Europejskiej. Najbliższe spotkanie odbędzie się 30 stycznia 2020 r., w Restauracji G132, ul. Grudziądzka 132, w Toruniu.

Uczestnicy w ramach spotkań mają również możliwość skonsultowania z ekspertem wszelkich wątpliwości i pytań związanych z ekspansją zagraniczną, a także przedyskutowania ww. aspektów funkcjonowania firmy na krajach, w których chcą lub zamierzają prowadzić działalność.

Tym razem ekspertem będzie dr Maksym Ferents, specjalizujący się w dziedzinie międzynarodowego prawa gospodarczego, międzynarodowego prawa korporacyjnego i prawa kontraktów. Przedstawi on m.in. zmiany w transakcjach wewnątrzunijnych, a także krok po kroku przeanalizuje transakcje trójstronne w obrocie z zagranicą.

Pełen program spotkania, wszystkie niezbędne informacje, a także formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie ośrodka Enterprise Europe Network przy TARR.