Categories: nowości
      Date: mar 18, 2019
     Title: Seminarium: „Transakcje z zagranicą. Wybrane problemy podatkowe”
Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 02.04.2019 r. w Toruniu, w siedzibie Toruńskiego Parku Technologicznego, ul. Włocławska 167.
Spotkanie poświęcone będzie zmianom w przepisach, powodującym nowe obowiązki po stronie przedsiębiorców realizujących transakcje z zagranicą. Poruszone zostaną tematy związane ze zmianą w przepisach podatków dochodowych odnośnie rozliczeń w transakcjach transgranicznych (podatek „u źródła"), praktycznych zagadnień sprzedaży zagranicznej w VAT oraz kwestii kontaktów z organami podatkowymi w 2019r.

Szkolenie przeprowadzą: Pan Tomasz Jakubiak vel Wojtczak oraz Pan Tomasz Kotliński - prawnicy z wieloletnią praktyką, autorzy artykułów o tematyce podatkowej. Jako eksperci firmy SWGK, która jest Partnerem merytorycznym wydarzenia, posiadają wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawo-podatkowym oraz w realizacji projektów zakresu prawa podatkowego na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Szczegółowych informacji udziela:
Damian Wielewski
tel.: 56 699 54 81
damian.wielewski@tarr.org.pl