Categories: nowości
      Date: sty 18, 2019
     Title: Giełda Kooperacyjna przy targach INNOFORM w Bydgoszczy
Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Bydgoski Klaster Przemysłowy, Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszają producentów, dystrybutorów oraz specjalistów sektora wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych do udziału w Giełdzie Kooperacyjnej B2B (Brokerage Event), towarzyszącej trzeciej edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, które odbędą się w terminie 12-14 marca 2019 r. na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego, ul. Gdańska 187 w Bydgoszczy.


Województwo kujawsko-pomorskie od wielu lat jest liderem produkcji narzędzi i przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i Europie. Na jego terenie działa kilkaset przedsiębiorstw z tej branży.

Korzyści związane z udziałem w międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej B2B

Giełda Kooperacyjna to dwa bloki międzynarodowych spotkań B2B z krótką przerwą na lunch, zaplanowanych na 13.03.2019 r. Stwarza ona szansę, aby w szybki i łatwy sposób poznać partnerów biznesowych z kraju i z zagranicy podczas 25-minutowych spotkań.
Każdy uczestnik sam ustala w jakich godzinach jest dostępny, wybiera partnerów do rozmów, a także weryfikuje propozycje spotkań składane przez innych reprezentantów firm. Internetowy system zapisów pozwala zmaksymalizować potencjalne korzyści płynące z uczestnictwa w evencie.

Podstawowe zasady uczestnictwa w Giełdzie Kooperacyjnej Innoform 2019

1. Uczestnicy rejestrują się na stronie internetowej Giełdy Kooperacyjnej Innoform 2019 (https://innoform-2019.b2match.io/) i określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać.
2. Dane zarejestrowanych firm są widoczne na stronie giełdy co ułatwia przegląd wszystkich uczestników.
3. Z katalogu zarejestrowanych podmiotów uczestnicy dokonują wyboru partnerów, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
4. Na kilka dni przed Giełdą Kooperacyjną uczestnicy otrzymują wiadomość e-mail z indywidualnym harmonogramem spotkań B2B (zawierającym nazwę partnera, godzinę spotkania oraz numer stolika).
5. 13 marca 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się dwa bloki uprzednio zaaranżowanych 25-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami. Dźwięk dzwonka informuje o zakończeniu spotkania. Należy wtedy ustąpić miejsca kolejnym uczestnikom.
6. Językiem obowiązującym na spotkaniach z partnerami zagranicznymi jest angielski.

Koszty

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej B2B (Brokerage Event) jest bezpłatny dla uczestników targów INNOFORM 2019 (zarówno wystawców jak i gości).

Rejestracja

Rejestracja on-line na Giełdę Kooperacyjną jest obowiązkowa i trwa od 11.01.2019 r. do 8.03.2019 r. na stronie https://innoform-2019.b2match.io/ . Zapisy na spotkania B2B zostaną uruchomione 20.02.2019 r. i będą trwały do 10.03.2019 r. Ilość miejsc jest ograniczona.

Targi INNOFORM 2019

Targi obejmują najważniejsze zagadnienia z dziedziny produkcji narzędzi specjalnych, skrawających, przetwórstwa tworzyw sztucznych, obróbki, łączenia i powlekania metali, materiałów i surowców, a w szczególności:
• narzędzia do przetwórstwa tworzyw sztucznych: formy wtryskowe, formy rozdmuchowe, głowice wytłaczarskie, formy do przetwórstwa gumy;
• narzędzia skrawające do obróbki metali;
• technologie, urządzenia i materiały do inżynierii odwrotnej;
• technologie, obrabiarki i urządzenia do obróbki ubytkowej, łączenia i powlekania metali;
• technologie, maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej i wykańczającej;
• przetwórstwo tworzyw sztucznych;
• materiały, surowce: stale, półfabrykaty, siłowniki, normalia, osprzęt elektryczny;
• środki smarujące, chłodziwa i ich komponenty;
• przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe;
• oprzyrządowanie technologiczne;
• modelowanie, wizualizacja i symulacja procesu wtryskiwania;
• specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM/CAE;
• wyposażenie zakładów przemysłowych;
• automatyzacja i robotyzacja produkcji;
• recykling;
• logistyka;
• usługi.

Wsparcie w trakcie Giełdy Kooperacyjnej B2B (Brokerage Event)
Pracownicy sieci Enterprise Europe Network (Toruń) będą do Państwa dyspozycji w czasie trwania Giełdy Kooperacyjnej.

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości dotyczące Giełdy Kooperacyjnej B2B przy targach Innoform 2019, prosimy o kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network działającym przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.:
Barbara Gregorczyk, tel.: + 48 (56) 699 54 80, barbara.gregorczyk@tarr.org.pl