Categories: Nowości
      Date: kwi  9, 2018
     Title: Szkolenie: „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej” – Toruń,19-20 kwietnia 2018 r.
Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.


Szkolenie poprowadzi Pan Jacek Maliszewski - Główny Ekonomista firmy DMK, który od wielu lat szkoli importerów i eksporterów z technik zarządzania ryzykiem kursowym, pomaga profesjonalnie zarządzać ryzykiem walutowym. W 2010 roku powołany przez Zachodniopomorską Delegaturę Najwyższej Izby Kontroli na biegłego w zakresu instrumentów pochodnych na waluty i na stopy procentowe, w celu przeprowadzenia kontroli w spółkach Skarbu Państwa „zarażonych toksycznymi opcjami walutowymi". Autor książki „Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w przedsiębiorstwie - poradnik praktyczny".

Korzyści:
• wiedza, jak skutecznie poradzić sobie z kwestią ryzyka walutowego, bez narażania się na niepotrzebne spekulacje;
• poznanie praktycznych przykładów zabezpieczeń przed ryzykiem;
• poznanie zaawansowanego spektrum narzędzi oraz metod zarządzania ryzykiem walutowym.

Szkolenie adresowane jest dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych. Wiedza i przykłady praktyczne przekazane podczas dwudniowego spotkania, pozwolą efektywniej działać w otoczeniu międzynarodowym. Jako przedsmak zbliżającego się szkolenia dołączamy najnowszy raport walutowy opracowany przez Pana Jacka Maliszewskiego.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Program szkolenia

Uwaga: Istnieje możliwość zgłoszenia się na jeden wybrany dzień lub na dwa dni szkolenia:
• I dzień szkolenia - tematy podstawowe
• II dzień szkolenia - tematy średnio i wysoce zaawansowane
Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.
Istnieje możliwość otrzymania Zaświadczenia o uczestnictwie w szkoleniu.
Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowych informacji udziela:
Damian Wielewski, tel.: 56 699 54 82, damian.wielewski@tarr.org.pl