Site menu:Aktualności

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz firma DMK Sp. z o.o. mają przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w szkoleniu online "Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych w dobie kryzysu". Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców sektora MŚP.

Enterprise Europe Network Central Poland organizuje warszaty szkoleniowe dotyczące finansowania przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie ochrony środowiska i bezpieczeństwa środowiskowego. Warsztaty odbęda się 3 czerwca (środa) w siedzibie Łukasiewicz - IMBiGS przy ul. Racjonalizacji 6/8 w Warszawie. 

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz firma DMK Sp. z o.o. mają przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w szkoleniu online „Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych w dobie kryzysu". Miejsce i czas szkolenia: Online, platforma GoToWebinar, 4 czerwca br., godz. 12.00-14.00.

Wychodząc naprzeciw narastającym problemom przedsiębiorców (MSP) z terenu woj. mazowieckiego będących skutkiem pandemii koronawirusa w Polsce, przygotowywane są regionalne formy wsparcia, o których będziemy informować na bieżąco. Na ten moment dostępne jest wsparcie:
• Pakiet ANTYKRYZYSOWY dla przedsiębiorców - Mazowiecki Fundusz Poręczeń Kredytowych
• PAKIET POMOCY DLA FIRM DOTKNIĘTYCH SKUTKAMI PANDEMII COVID-19 - Bank Gospodarstwa Krajowego

W związku z sytuacją epidemiczną wprowadzone zostały ważne zmiany dla obecnych i przyszłych beneficjentów funduszy europejskich. Zapraszamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie www.funduszedlamazowsza.eu


Wspieramy MŚP w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu nowych rynków

Giełda b2b


Giełda b2b przy targach BUD-GRYF w Szczecinie - rejestracja do 16 marca br.
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego - SCP zaprasza na XI edycję giełdy b2b przy największych na Pomorzu Zachodnim targach dla branży budowlanej, energetycznej i wnętrzarskiej: BUD-GRYF & HOME 2020.

 

Impreza odbędzie się 27 marca 2020 r. na malowniczej wyspie Łasztownia w Szczecinie. Impreza przeznaczona jest dla szeroko pojętej branży budowlanej i energetycznej oraz wyposażenia wnętrz. Zapraszone są również firmy z branży metalowej, drzewnej, tworzyw sztucznych a także wszystkie te, które widzą możliwość nawiązania współpracy z uczestnikami imprezy (m.in. sektor ICT, pośrednictwo pracy, logistyka i transport, doradztwo prawne i podatkowe).

Korzyści płynące z udziału w imprezie:
- bezpośrednie rozmowy z partnerami biznesowymi z Polski i z zagranicy (imprezę wspierają IHK Ostbrandenburg, IHK Neubrandenburg i IHK Rostock, oraz instytucje otoczenia biznesu z całej Polski, a także m.in z Portugalii, Albanii, Macedonii i Nigerii)
- wsparcie tłumacza, jeśli będzie potrzebne
- poczęstunek
- wpis do katalogu giełdowego
- bezpłatny udział w giełdzie i wstęp na targi
- możliwość podjęcia rozmów z przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu i punktami informacyjnymi dla przedsiębiorców (m.in. Regionalny Punkt Kontaktowy Programu Horyzont, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie)

Rejestracja do 16 marca 2020 na stronie: https://budgryf2020.b2match.io

Więcej informacji: https://zsrg.szczecin.pl/