Site menu:

Aktualności

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego włączając się w ogólnoeuropejską kampanię Komisji Europejskiej: Tydzień Zrównoważonej Energii 2018 (Sustainable Energy Week 2018) zaprasza na "EU ENERGY DAY: Inteligentne zarządzenie energią" skierowane do przedsiębiorców i przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, zainteresowanych tematyką czystej i bezpiecznej energii. Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, przy ul. Włocławskiej 167.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców z sektora IT/ICT do udziału w darmowym spotkaniu informacyjnym „Niemiecki rynek IT szansą na ekspansję polskich firm", które odbędzie się 5 czerwca 2018 roku od godz. 10.00 na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego, przy ul. Włocławskiej 167.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w Polsko-Izraelskim Forum Gospodarczym, które odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2018 r., w Tel Awiwie. Celem Forum, organizowanego przez polskie i izraelskie organizacje otoczenia biznesu pod patronatem honorowym Minister Przedsiębiorczości i Technologii - Jadwigi Emilewicz, jest przekazanie przedsiębiorcom z obu krajów informacji na temat nowych możliwości związanych z rozwojem polsko-izraelskiej współpracy gospodarczej oraz wsparcie ich w nawiązaniu bezpośrednich kontaktów biznesowych.


Zgłoś ofertę lub poszukiwanie

Ochrona danych w sieci - obowiązki przedsiębiorców w świetle unijnego rozporządzenia E-privacy, Seminarium 8.05.2018, Warszawa


Enterprise Europe Network Central Poland i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w seminarium z cyklu Europejskie Przedsiębiorstwo pt. „Ochrona danych w sieci - obowiązki przedsiębiorców w świetle unijnego rozporządzenia E-privacy".
Seminarium odbędzie się 8 maja 2018 r. w Warszawie, w Sienna Training Centre ul. Sienna 73, w godzinach 10:30 - 14:30.


Podczas seminarium jego uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania informacji, kogo dotyczy rozporządzenie E-privacy i jak należy rozumieć pojęcia pojawiające się w nim. Zostaną omówione również zagadnienia: przetwarzania danych pochodzących z łączności elektronicznej, zapisywania informacji na urządzeniu należącym do użytkownika sieci, ograniczenia stosowania usług łączności elektronicznej (w tym w związku z działaniami marketingowymi).

PROGRAM I REJESTRACJA

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Pierwszeństwo w udziale w seminarium mają firmy z terenu woj. mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. PARP zastrzega sobie prawo wyboru uczestników seminarium w przypadku dużej liczby zgłoszeń.