Site menu:

Aktualności

28 września br. w Jasionce koło Rzeszowa ośrodek Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizuje wydarzenie B2B Meeting podczas drugiej edycji Targów i Kongresu TSLA EXPO 2018.

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.


Przydatne linki

Digital transformation (AI, VR and AR) - spotkania matchmakingowe w Livepoolu (27.06.2018)


vEnterprise Europe Network zaprasza europejskie MŚP do wzięcia udziału w wydarzeniu "Digital Transformation", które będzie składało się z serii inspirujących i pouczających seminariów prowadzonych przez wiodących ekspertów, prezentujących, jakie możliwości technologie VR (Virtual Reality), Augmented Reality (AR) i Artificial Intelligence (AI) mogą oferować MŚP w takich sektorach jak: opieka zdrowotna, produkcja, edukacja, żywność i napoje, przemysł kreatywny, turystyka. Dla firm zainteresowanych wdrażaniem tych technologii zostaną zorganizowane spotkania matchmakingowe.
Zaproszone są również wszelkie inne organizacje, takie jak organy rządowe, stowarzyszenia handlowe, duże i międzynarodowe firmy, uniwersytety oraz instytuty badawcze.

 

Spotkania mają na celu:
• Identyfikację partnerów technologicznych w celu opracowania nowych usług i produktów z wykorzystaniem VR / AR / AI i zwiększenia konkurencyjności firm;
• Współpracę z partnerami komercyjnymi, aby sprzedać istniejące technologie VR / AR / AI;
• Wymianę wiedzy i doświadczeń;
• Zabezpieczenie potencjalnych inwestycji;
• Nawiązywanie kontaktów z publicznymi i prywatnymi ekspertami w dziedzinie inwestycji, własności intelektualnej, marketingu itd.

Rejestracja do 9 czerwca 2018 r. na stronie: https://augmented-virtual-reality-ibf-liverpool.b2match.io/
Wybór spotkań 28 maja - 17 czerwca 2018.
Od 20 czerwca 2018 r. indywidualne programy spotkań będą dostępne online lub za pośrednictwem aplikacji b2match.

Firmy spoza Wielkiej Brytanii mogą ubiegać się o dofinansowanie podróży w wysokości do 250 GBP na pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania. Więcej informacji: https://augmented-virtual-reality-ibf-liverpool.b2match.io/page-2921

Miejsce wydarzenia:
Exhibition Centre Liverpool
Kings Dock
Liverpool L3 4FP
United Kingdom

Kontakt:
Rodolphe Soulard
rodolphe.soulard@eenw.org
https://augmented-virtual-reality-ibf-liverpool.b2match.io/