Site menu:

Aktualności

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania następujących sektorów: Fintech, AI, Augmented reality, IoT, E-mobility, Cloud, Life sciences, Energy.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje, że 13 marca 2018 r. uruchomiono międzynarodowy konkurs zorganizowany w ramach programu M-ERA.NET 2. Konkurs skupia się na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu technologii materiałowych.


Aktualności

Spotkania brokerskie B2B INNOFORM – Bydgoszcz, 25 kwietnia 2018


Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. , Bydgoski Klaster Przemysłowy, Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszają producentów, dystrybutorów oraz specjalistów sektora wytwarzania narzędzi
i przetwórstwa tworzyw polimerowych do udziału w Giełdzie Kooperacyjnej B2B, towarzyszącej drugiej edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, które odbędą się w terminie 24-26 kwietnia 2018 r. na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. Udział w Giełdzie Kooperacyjnej B2B jest bezpłatny.

 

Kujawsko-Pomorskie od lat jest liderem w produkcji narzędzi i przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i Europie. Działa tutaj kilkaset przedsiębiorstw zajmujących się narzędziami do przetwórstwa i przetwórstwem.

Korzyści związane z udziałem w Giełdzie Kooperacyjnej B2B:
Giełda Kooperacyjna stwarza szansę aby w szybki i łatwy sposób poznać partnerów biznesowych z kraju jak i również z zagranicy podczas 25-minutowych spotkań brokerskich.
Podczas spotkań B2B uczestnicy mają możliwość poznać najnowsze trendy rynkowe i innowacyjne oraz giełda stwarza możliwość znalezienia długotrwałych partnerów biznesowych.

Podstawowe zasady uczestnictwa w Giełdzie Kooperacyjnej Innoform 2018:
1. Uczestnicy rejestrują się na stronie internetowej Giełdy Kooperacyjnej Innoform 2018 i określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać.
2. Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są na stronie giełdy co ułatwia przegląd zarejestrowanych podmiotów.
3. Z katalogu zarejestrowanych podmiotów uczestnicy dokonują wyboru partnerów, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
4. Giełda kooperacyjna przy Innoform 2018 odbędzie się w terminie 25.04.2018 r.
5. Przed Giełdą Kooperacyjną uczestnicy otrzymują mailową indywidualny harmonogram spotkań B2B wraz z firmą, godziną oraz nr stolika.
6. 25 kwietnia 2018 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 25-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.
7. Językiem obowiązującym na spotkaniach z partnerami zagranicznymi jest język angielski.

Rejestracja:
Rejestracja na spotkania B2B przy Innoform 2018 jest obowiązkowa.
W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy od dnia 13.12.2017 r. do dnia 15.04.2018 r. zarejestrować firmę za pośrednictwem systemu b2match.
https://innoform-2018.b2match.io/

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej B2B jest bezpłatny.

Targi INNOFORM 2018
Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapraszają do udziału w drugiej edycji Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM 2018, które odbędą się w dniach 24-26 kwietnia 2018r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Targi obejmują najważniejsze zagadnienia z dziedziny produkcji narzędzi specjalnych, skrawających, przetwórstwa tworzyw, obróbki, łączenia i powlekania metali, materiałów i surowców:
• narzędzia do przetwórstwa tworzyw sztucznych: formy wtryskowe, formy rozdmuchowe, głowice wytłaczarskie, formy do przetwórstwa gumy
• narzędzia skrawające do obróbki metali
• technologie, urządzenia i materiały do inżynierii odwrotnej
• technologie, obrabiarki i urządzenia do obróbki ubytkowej, łączenia i powlekania metali
• technologie, maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej i wykańczającej
• przetwórstwo tworzyw sztucznych
• materiały, surowce: stale, półfabrykaty, siłowniki, normalia, osprzęt elektryczny
• środki smarujące, chłodziwa i ich komponenty
• przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe
• oprzyrządowanie technologiczne
• modelowanie, wizualizacja i symulacja procesu wtryskiwania
• specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM/CAE
• wyposażenie zakładów przemysłowych
• automatyzacja i robotyzacja produkcji
• recykling
• logistyka
• usługi


Pracownicy sieci Enterprise Europe Network w czasie trwania Giełdy B2B pozostaną do Państwa dyspozycji.


Jeśli macie Państwo pytania dot. Giełdy Kooperacyjnej B2B przy Innoform 2018 prosimy o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.:
Miłosz Warachewicz, tel.: + 48 (56) 699 54 80, milosz.warachewicz@tarr.org.pl