Site menu:
Aktualności

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w lutym w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się badacze oraz firmy z Niemiec, Polski, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 14 stycznia.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP na bezpłatne spotkanie w ramach cyklu Wtorki z Eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym: „Praktyczne aspekty współpracy z Rosją", które jest odbędzie się 4 grudnia 2018 r. od godz. 11.00 na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego przy ul. Włocławskiej 167.

Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w seminarium z cyklu Europejskie Przedsiębiorstwo pt. „Jak budować wiarygodność swojego e-sklepu?".Seminarium odbędzie się 28 listopada 2018 roku, w Warszawie, w Sienna Training Centre, ul. Sienna 73, w godzinach 10:00 - 12:45.


Aktualności

S??owe??skie mikroprzedsi?biorstwo poszukuje dostawcy lub producenta profili aluminiowych do o??wietlenia LED


S??owe??skie mikroprzedsi?biorstwo, producent niestandardowych ??wiate?? LED do muze??w, gablot wystawowych, salon??w wystawowych itp., poszukuje dostawcy lub producenta profili aluminiowych (U lub J) o nast?puj?cych wymiarach: 10 mm x 10,5 mm x 20 mm. Grubo??? profilu: 1 mm.
Profile powinny by? anodowane.

Kontakt: een@imbigs.pl