Site menu:

Aktualności

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania następujących sektorów: Fintech, AI, Augmented reality, IoT, E-mobility, Cloud, Life sciences, Energy.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje, że 13 marca 2018 r. uruchomiono międzynarodowy konkurs zorganizowany w ramach programu M-ERA.NET 2. Konkurs skupia się na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu technologii materiałowych.


Aktualności

Międzynarodowe spotkania brokerskie podczas A + A - wiodące forum handlowe dotyczące bezpieczeństwa, ochrony i higieny pracy (Dusseldorf, Niemcy)


Spotkania brokerskie "Meet@A+A 2017" sąunikalną platformą do wymiany innowacyjnych technologii, inicjowania współpracy transgranicznej oraz znalezienia nowych partnerów biznesowych. A+A ma renomę wiodącego międzynarodowego forum w zakresie bezpieczeństwa, ochrony i higieny pracy. Impreza odbędzie się w dniach 18-19 października w Dusseldorfie (Niemcy).

 

Główne kategorie produktów:
- Wyposażenie ochrony osobistej (PPE)
- Zdrowie w miejscu pracy
- Zapobieganie wysokiemu ryzyku
- Ochrona środowiska w pracy
- Unikanie szkód materialnych i obniżenia jakości
- Technologie pomiarowe dla uniknięcia usterek / awarii

Terminy:
Rejestracja: do 13 października
Rezerwacja spotkań: do 16 października

Rejestracja na spotkania i rezerwacja spotkań odbywa się za posrednictwem strony internetowej: https://www.b2match.eu/aplusa2017