Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Międzynarodowe spotkania brokerskie podczas A + A - wiodące forum handlowe dotyczące bezpieczeństwa, ochrony i higieny pracy (Dusseldorf, Niemcy)


Spotkania brokerskie "Meet@A+A 2017" sąunikalną platformą do wymiany innowacyjnych technologii, inicjowania współpracy transgranicznej oraz znalezienia nowych partnerów biznesowych. A+A ma renomę wiodącego międzynarodowego forum w zakresie bezpieczeństwa, ochrony i higieny pracy. Impreza odbędzie się w dniach 18-19 października w Dusseldorfie (Niemcy).

 

Główne kategorie produktów:
- Wyposażenie ochrony osobistej (PPE)
- Zdrowie w miejscu pracy
- Zapobieganie wysokiemu ryzyku
- Ochrona środowiska w pracy
- Unikanie szkód materialnych i obniżenia jakości
- Technologie pomiarowe dla uniknięcia usterek / awarii

Terminy:
Rejestracja: do 13 października
Rezerwacja spotkań: do 16 października

Rejestracja na spotkania i rezerwacja spotkań odbywa się za posrednictwem strony internetowej: https://www.b2match.eu/aplusa2017