Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Misja gospodarcza dla firm z sektora technologicznego, 16-20 października 2017 r, Seul (Korea Południowa)


Zapraszamy polskich przedsiębiorców z szeroko rozumianego sektora technologicznego do udziału w misji biznesowej do Republiki Korei - w komponencie gospodarczym wizyty wiceministra spraw zagranicznych RP w Seulu. Wizyta ma na celu wsparcie w rozpoznaniu potrzeb rynku koreańskiego i dotarciu do podmiotów koreańskich zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami opracowanymi przez polskie spółki.

 

Główny nacisk położony zostanie na organizację indywidualnych spotkań dla polskich spółek z partnerami koreańskimi (przede wszystkim przedstawiciele koreańskich korporacji i części administracji państwowej odpowiedzialnej za pozyskiwanie technologii z zagranicy). Ponadto, planowane jest zorganizowanie seminarium prezentującego wybrane polskie technologie (np. FinTech, VR, connected health, AI, machine learning, big data, gaming).

Zgłoszenia do udziału zawierające nazwę Państwa spółki oraz krótki opis działalności, którą prowadzi (w języku angielskim) należy przesłać do 29 września 2017 r. (piątek) na adres: przemyslaw.bobak@msz.gov.pl


Ostateczna decyzja w sprawie organizacji misji podjęta zostanie do 4 października 2017 r. na podstawie liczby zgłoszeń od polskich firm.