Site menu:

Aktualności

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania następujących sektorów: Fintech, AI, Augmented reality, IoT, E-mobility, Cloud, Life sciences, Energy.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje, że 13 marca 2018 r. uruchomiono międzynarodowy konkurs zorganizowany w ramach programu M-ERA.NET 2. Konkurs skupia się na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu technologii materiałowych.


Aktualności

Misja gospodarcza dla firm z sektora technologicznego, 16-20 października 2017 r, Seul (Korea Południowa)


Zapraszamy polskich przedsiębiorców z szeroko rozumianego sektora technologicznego do udziału w misji biznesowej do Republiki Korei - w komponencie gospodarczym wizyty wiceministra spraw zagranicznych RP w Seulu. Wizyta ma na celu wsparcie w rozpoznaniu potrzeb rynku koreańskiego i dotarciu do podmiotów koreańskich zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami opracowanymi przez polskie spółki.

 

Główny nacisk położony zostanie na organizację indywidualnych spotkań dla polskich spółek z partnerami koreańskimi (przede wszystkim przedstawiciele koreańskich korporacji i części administracji państwowej odpowiedzialnej za pozyskiwanie technologii z zagranicy). Ponadto, planowane jest zorganizowanie seminarium prezentującego wybrane polskie technologie (np. FinTech, VR, connected health, AI, machine learning, big data, gaming).

Zgłoszenia do udziału zawierające nazwę Państwa spółki oraz krótki opis działalności, którą prowadzi (w języku angielskim) należy przesłać do 29 września 2017 r. (piątek) na adres: przemyslaw.bobak@msz.gov.pl


Ostateczna decyzja w sprawie organizacji misji podjęta zostanie do 4 października 2017 r. na podstawie liczby zgłoszeń od polskich firm.