Site menu:
Aktualności

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w lutym w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się badacze oraz firmy z Niemiec, Polski, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 14 stycznia.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP na bezpłatne spotkanie w ramach cyklu Wtorki z Eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym: „Praktyczne aspekty współpracy z Rosją", które jest odbędzie się 4 grudnia 2018 r. od godz. 11.00 na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego przy ul. Włocławskiej 167.

Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w seminarium z cyklu Europejskie Przedsiębiorstwo pt. „Jak budować wiarygodność swojego e-sklepu?".Seminarium odbędzie się 28 listopada 2018 roku, w Warszawie, w Sienna Training Centre, ul. Sienna 73, w godzinach 10:00 - 12:45.


Aktualności

Kokurs "Sektorowe programy B+R" POIR


Narodowe Centrum Bada?? i Rozwoju og??osi??o konkurs na dofinansowanie projekt??w w ramach Dzia??ania 1.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozw??j ?Sektorowe programy B+R". G????wnym celem Programu Sektorowego PBSE jest wzrost innowacyjno??ci krajowego sektora elektroenergetycznego w perspektywie roku 2023. Nab??r wniosk??w: 2 pa??dziernika - 1 grudnia 2017 r.

Wi?cej informacji na naszej podstronie oraz na stronie NCBR.