Site menu:Aktualności

Sieć Enterprise Europe Network i IMBiGS serdecznie zapraszają do udziału w Misji Gospodarczej Firm Norweskich do Polski - wydarzeniu towarzyszącym XIX Targom Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, XXI Międzynarodowym Targom Energetyki i Elektrotechniki oraz XVI Targom Odnawialnych Źródeł Energii, które organizowane jest we współpracy z Targami Kielce S.A, Ambasadą Norwegii, Innovation Norway oraz Klastrem Gospodarki Odpadowej i Recyklingu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

19 kwietnia w Bochum odbędzie się międzynarodowa konferencja połączona z warsztatami i spotkaniami B2B. Wydarzenie umożliwi transfer wiedzy między ekspertami technologicznymi, dostawcami usług i producentami, a także użytkownikami końcowymi. Celem jest stymulowanie rozwoju i wprowadzania do obrotu nowych produktów, usług i rozwiązań związanych z programem "Copernicus" w oparciu o odkrycia i doświadczenia z niemieckiej sieci technologicznej "CopServ" i ma na celu przekazanie cennego know-how technologicznego na poziomie europejskim w ramach sieci EEN.
Udział w wydarzeniu po rejestracji jest bezpłatny.

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w marcu w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się uczeni i firmy z Niemiec, Polski, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 20 lutego.


Aktualności

Seminarium szkoleniowe EEN - 9 grudnia 2016 r.


Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zaprasza na seminarium szkoleniowe: „Poszukiwanie rozwoju przedsiębiorstw na rynkach międzynarodowych oraz źródła finansowania przedsięwzięć innowacyjnych”, które odbędzie się dnia 9 grudnia 2016 r. (piątek) w sali konferencyjnej Pracowni z Oknem na Świat, ul. Juliana Bruna 32, 02-594 Warszawa. Wstęp wolny.


Program seminarium:

10.30 - 12.00
Rejestracja uczestników - networking

12.00 - 12.15
Otwarcie spotkania
Ewa Żbikowska - EEN Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

12.15 - 13.00
Startup - szanse i zagrożenia - prawdziwa historia
Alicja Szepietowska - warsztaty, szkolenia

13.00 - 13.30
Enterprise Europe Network - Nowy Sprzymierzeniec przedsiębiorstw w poszukiwaniu innowacyjnych technologii i promocji na rynkach międzynarodowych
Ewa Żbikowska - EEN Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

13.30 - 14.00
Innowacyjność i poszukiwanie innowacji w bieżącej działalności przedsiębiorstw - Alicja Szepietowska - warsztaty, szkolenia

14.00 - 14.40
Nowa perspektywa finansowa Funduszy Europejskich na lata 2014 - 2020
Ewa Żbikowska - EEN Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

14.40 - 16.00
Konsultacje indywidualne - networking

16.00
Zakończenie spotkania


Udział w seminarium jest bezpłatny.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +22/022 853-21-82 lub mail: e.zbikowska@imbigs.pl