Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Spotkania brokerskie w ramach targów ECOBUILD


Ośrodek Enterprise Europe Network Central Poland przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w spotkaniach biznesowych, które odbędą się podczas targów ECOBUILD w Londynie, w dniu 9 marca 2016.


Targi budowlane w Londynie to spotkania adresowane do przedstawicieli firm działających między innymi w poniższych sektorach związanych z budownictwem:

- efektywność energetyczna budynku;

- tzw. gospodarka okrężna
- efektywność wykorzystania zasobów
- tzw. inteligentne miasta i gminy
- naturalne rozwiązania w budownictwie

oraz:

- zarządzanie odpadami
- recykling
- odnawialne źródła energii
- energooszczędność w budynkach


Rejestracja na spotkania biznesowe pod tym linkiem: https://www.b2match.eu/ecobuild2016/registration


Ważne terminy:
Rejestracja: do 3 Marca 2016
Wybór partnerów na spotkania: 17 Luty - 3 Marzec 2016

Szczegóły:
Język spotkań: język angielski
Koszty: udział w spotkaniach bezpłatny
Miejsce: Targi ExCeL, Londyn

Uczestnicy spotkań pokrywają koszty przelotu, zakwaterowania, pobytu we własnym zakresie.

Dla uczestników spotkań, którzy zarejestrują się na stronie targów ECOBUILD przewidziane są bezpłatne bilety wstępu na targi: www.ecobuild.co.uk

Oferujemy pomoc podczas rejestracji firmy na platformie b2b, gdzie mają Państwo także możliwość śledzenia wszystkich zarejestrowanych dotychczas firm, zainteresowanych spotkaniami.

Dodatkowo podczas spotkań obecni będą eksperci programu Horyzont 2020 w celu pomocy przy tworzeniu konsorcjów na nadchodzące nabory w latach 2016/17.

Gorąco zachęcamy do kontaktu i do udziału w przedsięwzięciu.