Site menu:

Aktualności

vEnterprise Europe Network zaprasza europejskie MŚP do wzięcia udziału w wydarzeniu "Digital Transformation", które będzie składało się z serii inspirujących i pouczających seminariów prowadzonych przez wiodących ekspertów, prezentujących, jakie możliwości technologie VR (Virtual Reality), Augmented Reality (AR) i Artificial Intelligence (AI) mogą oferować MŚP w takich sektorach jak: opieka zdrowotna, produkcja, edukacja, żywność i napoje, przemysł kreatywny, turystyka. Dla firm zainteresowanych wdrażaniem tych technologii zostaną zorganizowane spotkania matchmakingowe.
Zaproszone są również wszelkie inne organizacje, takie jak organy rządowe, stowarzyszenia handlowe, duże i międzynarodowe firmy, uniwersytety oraz instytuty badawcze.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania następujących sektorów: Fintech, AI, Augmented reality, IoT, E-mobility, Cloud, Life sciences, Energy.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.


Aktualności

Spotkania brokerskie w ramach targów ECOBUILD


Ośrodek Enterprise Europe Network Central Poland przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w spotkaniach biznesowych, które odbędą się podczas targów ECOBUILD w Londynie, w dniu 9 marca 2016.


Targi budowlane w Londynie to spotkania adresowane do przedstawicieli firm działających między innymi w poniższych sektorach związanych z budownictwem:

- efektywność energetyczna budynku;

- tzw. gospodarka okrężna
- efektywność wykorzystania zasobów
- tzw. inteligentne miasta i gminy
- naturalne rozwiązania w budownictwie

oraz:

- zarządzanie odpadami
- recykling
- odnawialne źródła energii
- energooszczędność w budynkach


Rejestracja na spotkania biznesowe pod tym linkiem: https://www.b2match.eu/ecobuild2016/registration


Ważne terminy:
Rejestracja: do 3 Marca 2016
Wybór partnerów na spotkania: 17 Luty - 3 Marzec 2016

Szczegóły:
Język spotkań: język angielski
Koszty: udział w spotkaniach bezpłatny
Miejsce: Targi ExCeL, Londyn

Uczestnicy spotkań pokrywają koszty przelotu, zakwaterowania, pobytu we własnym zakresie.

Dla uczestników spotkań, którzy zarejestrują się na stronie targów ECOBUILD przewidziane są bezpłatne bilety wstępu na targi: www.ecobuild.co.uk

Oferujemy pomoc podczas rejestracji firmy na platformie b2b, gdzie mają Państwo także możliwość śledzenia wszystkich zarejestrowanych dotychczas firm, zainteresowanych spotkaniami.

Dodatkowo podczas spotkań obecni będą eksperci programu Horyzont 2020 w celu pomocy przy tworzeniu konsorcjów na nadchodzące nabory w latach 2016/17.

Gorąco zachęcamy do kontaktu i do udziału w przedsięwzięciu.