Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

Spotkania brokerskie w ramach targów ECOBUILD


Ośrodek Enterprise Europe Network Central Poland przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w spotkaniach biznesowych, które odbędą się podczas targów ECOBUILD w Londynie, w dniu 9 marca 2016.


Targi budowlane w Londynie to spotkania adresowane do przedstawicieli firm działających między innymi w poniższych sektorach związanych z budownictwem:

- efektywność energetyczna budynku;

- tzw. gospodarka okrężna
- efektywność wykorzystania zasobów
- tzw. inteligentne miasta i gminy
- naturalne rozwiązania w budownictwie

oraz:

- zarządzanie odpadami
- recykling
- odnawialne źródła energii
- energooszczędność w budynkach


Rejestracja na spotkania biznesowe pod tym linkiem: https://www.b2match.eu/ecobuild2016/registration


Ważne terminy:
Rejestracja: do 3 Marca 2016
Wybór partnerów na spotkania: 17 Luty - 3 Marzec 2016

Szczegóły:
Język spotkań: język angielski
Koszty: udział w spotkaniach bezpłatny
Miejsce: Targi ExCeL, Londyn

Uczestnicy spotkań pokrywają koszty przelotu, zakwaterowania, pobytu we własnym zakresie.

Dla uczestników spotkań, którzy zarejestrują się na stronie targów ECOBUILD przewidziane są bezpłatne bilety wstępu na targi: www.ecobuild.co.uk

Oferujemy pomoc podczas rejestracji firmy na platformie b2b, gdzie mają Państwo także możliwość śledzenia wszystkich zarejestrowanych dotychczas firm, zainteresowanych spotkaniami.

Dodatkowo podczas spotkań obecni będą eksperci programu Horyzont 2020 w celu pomocy przy tworzeniu konsorcjów na nadchodzące nabory w latach 2016/17.

Gorąco zachęcamy do kontaktu i do udziału w przedsięwzięciu.