Site menu:Aktualności

Sieć Enterprise Europe Network i IMBiGS serdecznie zapraszają do udziału w Misji Gospodarczej Firm Norweskich do Polski - wydarzeniu towarzyszącym XIX Targom Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, XXI Międzynarodowym Targom Energetyki i Elektrotechniki oraz XVI Targom Odnawialnych Źródeł Energii, które organizowane jest we współpracy z Targami Kielce S.A, Ambasadą Norwegii, Innovation Norway oraz Klastrem Gospodarki Odpadowej i Recyklingu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

19 kwietnia w Bochum odbędzie się międzynarodowa konferencja połączona z warsztatami i spotkaniami B2B. Wydarzenie umożliwi transfer wiedzy między ekspertami technologicznymi, dostawcami usług i producentami, a także użytkownikami końcowymi. Celem jest stymulowanie rozwoju i wprowadzania do obrotu nowych produktów, usług i rozwiązań związanych z programem "Copernicus" w oparciu o odkrycia i doświadczenia z niemieckiej sieci technologicznej "CopServ" i ma na celu przekazanie cennego know-how technologicznego na poziomie europejskim w ramach sieci EEN.
Udział w wydarzeniu po rejestracji jest bezpłatny.

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w marcu w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się uczeni i firmy z Niemiec, Polski, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 20 lutego.


Aktualności

Spotkania brokerskie w ramach targów ECOBUILD


Ośrodek Enterprise Europe Network Central Poland przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w spotkaniach biznesowych, które odbędą się podczas targów ECOBUILD w Londynie, w dniu 9 marca 2016.


Targi budowlane w Londynie to spotkania adresowane do przedstawicieli firm działających między innymi w poniższych sektorach związanych z budownictwem:

- efektywność energetyczna budynku;

- tzw. gospodarka okrężna
- efektywność wykorzystania zasobów
- tzw. inteligentne miasta i gminy
- naturalne rozwiązania w budownictwie

oraz:

- zarządzanie odpadami
- recykling
- odnawialne źródła energii
- energooszczędność w budynkach


Rejestracja na spotkania biznesowe pod tym linkiem: https://www.b2match.eu/ecobuild2016/registration


Ważne terminy:
Rejestracja: do 3 Marca 2016
Wybór partnerów na spotkania: 17 Luty - 3 Marzec 2016

Szczegóły:
Język spotkań: język angielski
Koszty: udział w spotkaniach bezpłatny
Miejsce: Targi ExCeL, Londyn

Uczestnicy spotkań pokrywają koszty przelotu, zakwaterowania, pobytu we własnym zakresie.

Dla uczestników spotkań, którzy zarejestrują się na stronie targów ECOBUILD przewidziane są bezpłatne bilety wstępu na targi: www.ecobuild.co.uk

Oferujemy pomoc podczas rejestracji firmy na platformie b2b, gdzie mają Państwo także możliwość śledzenia wszystkich zarejestrowanych dotychczas firm, zainteresowanych spotkaniami.

Dodatkowo podczas spotkań obecni będą eksperci programu Horyzont 2020 w celu pomocy przy tworzeniu konsorcjów na nadchodzące nabory w latach 2016/17.

Gorąco zachęcamy do kontaktu i do udziału w przedsięwzięciu.