Site menu:Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zaprasza na Europejskie Spotkanie Brokerskie w zakresie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów, które odbędzie się w Monachium (Niemcy), 16 listopada 2017 r.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Sektorowe programy B+R". Głównym celem Programu Sektorowego PBSE jest wzrost innowacyjności krajowego sektora elektroenergetycznego w perspektywie roku 2023. Nabór wniosków: 2 października - 1 grudnia 2017 r.

Więcej informacji na naszej podstronie oraz na stronie NCBR.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie zapraszają firmy z sektorów IT/ICT do udziału w seminarium połączonym z sesją pitchingową, które odbędzie się 5 października 2017 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 sierpnia br.


Aktualności

Spotkania brokerskie w ramach targów ECOBUILD


Ośrodek Enterprise Europe Network Central Poland przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w spotkaniach biznesowych, które odbędą się podczas targów ECOBUILD w Londynie, w dniu 9 marca 2016.


Targi budowlane w Londynie to spotkania adresowane do przedstawicieli firm działających między innymi w poniższych sektorach związanych z budownictwem:

- efektywność energetyczna budynku;

- tzw. gospodarka okrężna
- efektywność wykorzystania zasobów
- tzw. inteligentne miasta i gminy
- naturalne rozwiązania w budownictwie

oraz:

- zarządzanie odpadami
- recykling
- odnawialne źródła energii
- energooszczędność w budynkach


Rejestracja na spotkania biznesowe pod tym linkiem: https://www.b2match.eu/ecobuild2016/registration


Ważne terminy:
Rejestracja: do 3 Marca 2016
Wybór partnerów na spotkania: 17 Luty - 3 Marzec 2016

Szczegóły:
Język spotkań: język angielski
Koszty: udział w spotkaniach bezpłatny
Miejsce: Targi ExCeL, Londyn

Uczestnicy spotkań pokrywają koszty przelotu, zakwaterowania, pobytu we własnym zakresie.

Dla uczestników spotkań, którzy zarejestrują się na stronie targów ECOBUILD przewidziane są bezpłatne bilety wstępu na targi: www.ecobuild.co.uk

Oferujemy pomoc podczas rejestracji firmy na platformie b2b, gdzie mają Państwo także możliwość śledzenia wszystkich zarejestrowanych dotychczas firm, zainteresowanych spotkaniami.

Dodatkowo podczas spotkań obecni będą eksperci programu Horyzont 2020 w celu pomocy przy tworzeniu konsorcjów na nadchodzące nabory w latach 2016/17.

Gorąco zachęcamy do kontaktu i do udziału w przedsięwzięciu.