Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

Misja gospodarcza - Investment Forum in Tenerife


Wraz z Enterprise Europe Network Canarias zapraszamy do wzięcia udziału w misji gospodarczej na Teneryfę (Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania /Wyspy Kanaryjskie). W ramach misji organizowane jest międzynarodowe Forum Inwestycyjne dla firm. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2015 r. Termin zgłoszenia upływa 30 października. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Celem misji jest zaprezentowanie:
1. Teneryfy jako korzystnego miejsca inwestycji (Teneryfa ma najniższe podatki dochodowe od osób prawnych w Unii Europejskiej).
2. Doskonałej infrastruktury sieci komunikacyjnej na Teneryfie i wysokiego poziomu rozwoju społecznego i technologicznego oraz bezpieczeństwa prawnego.
3. Dużych możliwości dla branż: logistycznej, ICT, turystyki, usług, przemysłu, nieruchomości, sektora morskiego, biotechnologii, odnawialnych źródeł energii, itd.

Uczestnicy otrzymają dostosowany program spotkań opracowany przez Why Tenerife. Spotkają się z przedstawicielami głównych instytucji oraz przedsiębiorstw odnoszących największe sukcesy na wyspie. Omówione zostaną dostępne możliwości inwestycyjne.

Drugiego dnia misji odbędzie się impreza matchmakingowa o następującej tematyce:

Session 1: Tourism and leisure activities.
Session 2: Real State Sector and Property Market.
Session 3: IT and telematics applications in medicine.
Session 4: Smart hotel and building.
Session 5: Recycling and recovery.
Session 6: Growth & digital connectivity and the IT Sector.
Session 7: IT and telematics applications in medicine.
Session 8: Drone (Unmanned Aircraft Vehicle).
Session 9: Ship repair (naval sector and repairs for yachts, sailing boats and other tourism ships).
Session 10: Industry supplier of the tourism sector.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny na stronie Official Chamber of Commerce, Industry, Services and Navigation of Santa Cruz de Tenerife (CCSCTF)

Agenda w pdf

Językami wydarzenia będą angielski i hiszpański.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.