Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Misja gospodarcza - Investment Forum in Tenerife


Wraz z Enterprise Europe Network Canarias zapraszamy do wzięcia udziału w misji gospodarczej na Teneryfę (Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania /Wyspy Kanaryjskie). W ramach misji organizowane jest międzynarodowe Forum Inwestycyjne dla firm. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2015 r. Termin zgłoszenia upływa 30 października. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Celem misji jest zaprezentowanie:
1. Teneryfy jako korzystnego miejsca inwestycji (Teneryfa ma najniższe podatki dochodowe od osób prawnych w Unii Europejskiej).
2. Doskonałej infrastruktury sieci komunikacyjnej na Teneryfie i wysokiego poziomu rozwoju społecznego i technologicznego oraz bezpieczeństwa prawnego.
3. Dużych możliwości dla branż: logistycznej, ICT, turystyki, usług, przemysłu, nieruchomości, sektora morskiego, biotechnologii, odnawialnych źródeł energii, itd.

Uczestnicy otrzymają dostosowany program spotkań opracowany przez Why Tenerife. Spotkają się z przedstawicielami głównych instytucji oraz przedsiębiorstw odnoszących największe sukcesy na wyspie. Omówione zostaną dostępne możliwości inwestycyjne.

Drugiego dnia misji odbędzie się impreza matchmakingowa o następującej tematyce:

Session 1: Tourism and leisure activities.
Session 2: Real State Sector and Property Market.
Session 3: IT and telematics applications in medicine.
Session 4: Smart hotel and building.
Session 5: Recycling and recovery.
Session 6: Growth & digital connectivity and the IT Sector.
Session 7: IT and telematics applications in medicine.
Session 8: Drone (Unmanned Aircraft Vehicle).
Session 9: Ship repair (naval sector and repairs for yachts, sailing boats and other tourism ships).
Session 10: Industry supplier of the tourism sector.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny na stronie Official Chamber of Commerce, Industry, Services and Navigation of Santa Cruz de Tenerife (CCSCTF)

Agenda w pdf

Językami wydarzenia będą angielski i hiszpański.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.