Site menu:Aktualności

Sieć Enterprise Europe Network i IMBiGS serdecznie zapraszają do udziału w Misji Gospodarczej Firm Norweskich do Polski - wydarzeniu towarzyszącym XIX Targom Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, XXI Międzynarodowym Targom Energetyki i Elektrotechniki oraz XVI Targom Odnawialnych Źródeł Energii, które organizowane jest we współpracy z Targami Kielce S.A, Ambasadą Norwegii, Innovation Norway oraz Klastrem Gospodarki Odpadowej i Recyklingu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

19 kwietnia w Bochum odbędzie się międzynarodowa konferencja połączona z warsztatami i spotkaniami B2B. Wydarzenie umożliwi transfer wiedzy między ekspertami technologicznymi, dostawcami usług i producentami, a także użytkownikami końcowymi. Celem jest stymulowanie rozwoju i wprowadzania do obrotu nowych produktów, usług i rozwiązań związanych z programem "Copernicus" w oparciu o odkrycia i doświadczenia z niemieckiej sieci technologicznej "CopServ" i ma na celu przekazanie cennego know-how technologicznego na poziomie europejskim w ramach sieci EEN.
Udział w wydarzeniu po rejestracji jest bezpłatny.

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w marcu w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się uczeni i firmy z Niemiec, Polski, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 20 lutego.


Aktualności

Misja gospodarcza - Investment Forum in Tenerife


Wraz z Enterprise Europe Network Canarias zapraszamy do wzięcia udziału w misji gospodarczej na Teneryfę (Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania /Wyspy Kanaryjskie). W ramach misji organizowane jest międzynarodowe Forum Inwestycyjne dla firm. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2015 r. Termin zgłoszenia upływa 30 października. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Celem misji jest zaprezentowanie:
1. Teneryfy jako korzystnego miejsca inwestycji (Teneryfa ma najniższe podatki dochodowe od osób prawnych w Unii Europejskiej).
2. Doskonałej infrastruktury sieci komunikacyjnej na Teneryfie i wysokiego poziomu rozwoju społecznego i technologicznego oraz bezpieczeństwa prawnego.
3. Dużych możliwości dla branż: logistycznej, ICT, turystyki, usług, przemysłu, nieruchomości, sektora morskiego, biotechnologii, odnawialnych źródeł energii, itd.

Uczestnicy otrzymają dostosowany program spotkań opracowany przez Why Tenerife. Spotkają się z przedstawicielami głównych instytucji oraz przedsiębiorstw odnoszących największe sukcesy na wyspie. Omówione zostaną dostępne możliwości inwestycyjne.

Drugiego dnia misji odbędzie się impreza matchmakingowa o następującej tematyce:

Session 1: Tourism and leisure activities.
Session 2: Real State Sector and Property Market.
Session 3: IT and telematics applications in medicine.
Session 4: Smart hotel and building.
Session 5: Recycling and recovery.
Session 6: Growth & digital connectivity and the IT Sector.
Session 7: IT and telematics applications in medicine.
Session 8: Drone (Unmanned Aircraft Vehicle).
Session 9: Ship repair (naval sector and repairs for yachts, sailing boats and other tourism ships).
Session 10: Industry supplier of the tourism sector.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny na stronie Official Chamber of Commerce, Industry, Services and Navigation of Santa Cruz de Tenerife (CCSCTF)

Agenda w pdf

Językami wydarzenia będą angielski i hiszpański.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.