Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

Szkolenie EEN w Radomiu


Zapraszamy na szkolenie "Inicjowanie działalności gospodarczej w branży kreatywnej - jak pozyskiwać środki z Unii Europejskiej, najlepsze praktyki, promocja" organizowane przez ośrodek Enterprise Europe Network - Central Poland przy IMBiGS przeznaczone dla osób zainteresowanych założeniem i wsparciem działalności gospodarczej ze szczególnym uwzględnieniem branży kreatywnej. Szkolenie odbędzie się w 9 lipca br. w Radomiu, w siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej ul. Traugutta 61 a.
Tematyka:

- Enterprise Europe Network - wsparcie przedsiębiorstw w poszukiwaniu finansowania, innowacyjnych technologii i promocji
- Tworzenie innowacyjnej oferty w branży filmu komercyjnego
- Public relations w zarządzaniu innowacyjnymi projektami w obszarach media / kultura / edukacja
Szkolenie organizowane przez ośrodek Enterprise Europe Network - Central Poland przy IMBiGS przeznaczone dla osób zainteresowanych założeniem i wsparciem działalności gospodarczej ze szczególnym uwzględnieniem branży kreatywnej.

Agenda:

11.00 - Wprowadzenie

11.10 - Finansowanie przedsięwzięć artystycznych z funduszy strukturalnych na lata 2014 - 2020
· Nowa perspektywa finansowa 2014-2020 dla środowisk artystycznych,
· Innowacyjność w projektach finansowanych ze źródeł zewnętrznych,
· Jak pozyskać dotacje i granty na realizację przedsięwzięć artystycznych.

Szkolenie poprowadzi Ewa Żbikowska, ekspert Enterprise Europe Network - Central Poland, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

11.50 - Przerwa kawowa

12.00 - Wykład interaktywny ukazujący tajniki insiderskie pracy nad filmami komercyjnymi i naprowadzający na sugestie odniesienia sukcesu w branży.
· Jakiego rodzaju filmy są tworzone we współpracy z klientami komercyjnymi?
· Role w zespołach przygotowawczych i realiz+
ujących.
· Jak pozyskać klienta i projekt?: od show reel do zlecenia.
· Omówienie produkcji: jakość a czas (Sony, Nobiles).

Szkolenie poprowadzi Jarosław Betlej, Business Development Creative Director, Prezes Zarządu Betlej&Partners Sp z o.o.

12.45 - Public Relations w zarządzaniu projektami?
Żaden projekt nie może być dzisiaj realizowany bez promocji. Ograniczone budżety projektów edukacyjnych, kulturalnych, społecznych nie pozwalają na kosztowny marketing czy reklamę zewnętrzną. I tu z pomocą przychodzi Public Relations. Jak efektywnie wykorzystywać narzędzia PR i które z nich są najbardziej odpowiednie w zarządzaniu projektami?
Podczas wykładu zostaną omówione najbardziej dostępne, kreatywne metody z zakresu public relations.

Szkolenie prowadzi rzecznik Festiwalu Filmowego w Gdyni, pierwszy rzecznik Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, wykładowca UKSW i PWSFTiT dr Anna Wróblewska.

13.30 - Dyskusja, konsultacje indywidualne