Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

International Environmental B2B meetings


Ośrodek Enterprise Europe Network przy IMBiGS we współpracy z ośrodkiem CCI de region Nord de France i CD2E (francuski klaster poświęcony tworzeniu i rozwoju działalności w sektorze ochrony środowiska) zapraszają do udziału w rozmowach brokerskich International eco-technologies B2B meetings w dniach 10-11 czerwca 2015 w Lille we Francji. Udział w rozmowach jest bezpłatny zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających.

Spotkania odbędą się one równolegle do dwóch najważniejszych wydarzeń z dziedziny ochrony środowiska w północnej Francji:
- europejskiego kongresu ECO-TECHNOLOGIES FOR THE FUTURE
- wystawy ENVIRONORD

Udział w rozmowach jest możliwością spotkania potencjalnych partnerów i/lub klientów.
Uczestnikami będą właściciele/pracownicy firm, jednostek badawczo-rozwojowych, ośrodków akademickich, instytucji publicznych. Po zarejestrowaniu uczestnictwa w rozmowach samemu dokonuje się wyboru potencjalnych rozmówców.

Rejestracja do 4-go czerwca: http://www.b2match.eu/2015-international-ecotechnologies/

Ulotka promująca wydarzenie