Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

International Environmental B2B meetings


Ośrodek Enterprise Europe Network przy IMBiGS we współpracy z ośrodkiem CCI de region Nord de France i CD2E (francuski klaster poświęcony tworzeniu i rozwoju działalności w sektorze ochrony środowiska) zapraszają do udziału w rozmowach brokerskich International eco-technologies B2B meetings w dniach 10-11 czerwca 2015 w Lille we Francji. Udział w rozmowach jest bezpłatny zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających.

Spotkania odbędą się one równolegle do dwóch najważniejszych wydarzeń z dziedziny ochrony środowiska w północnej Francji:
- europejskiego kongresu ECO-TECHNOLOGIES FOR THE FUTURE
- wystawy ENVIRONORD

Udział w rozmowach jest możliwością spotkania potencjalnych partnerów i/lub klientów.
Uczestnikami będą właściciele/pracownicy firm, jednostek badawczo-rozwojowych, ośrodków akademickich, instytucji publicznych. Po zarejestrowaniu uczestnictwa w rozmowach samemu dokonuje się wyboru potencjalnych rozmówców.

Rejestracja do 4-go czerwca: http://www.b2match.eu/2015-international-ecotechnologies/

Ulotka promująca wydarzenie