Site menu:Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zaprasza na Europejskie Spotkanie Brokerskie w zakresie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów, które odbędzie się w Monachium (Niemcy), 16 listopada 2017 r.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Sektorowe programy B+R". Głównym celem Programu Sektorowego PBSE jest wzrost innowacyjności krajowego sektora elektroenergetycznego w perspektywie roku 2023. Nabór wniosków: 2 października - 1 grudnia 2017 r.

Więcej informacji na naszej podstronie oraz na stronie NCBR.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie zapraszają firmy z sektorów IT/ICT do udziału w seminarium połączonym z sesją pitchingową, które odbędzie się 5 października 2017 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 sierpnia br.


Aktualności

International Environmental B2B meetings


Ośrodek Enterprise Europe Network przy IMBiGS we współpracy z ośrodkiem CCI de region Nord de France i CD2E (francuski klaster poświęcony tworzeniu i rozwoju działalności w sektorze ochrony środowiska) zapraszają do udziału w rozmowach brokerskich International eco-technologies B2B meetings w dniach 10-11 czerwca 2015 w Lille we Francji. Udział w rozmowach jest bezpłatny zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających.

Spotkania odbędą się one równolegle do dwóch najważniejszych wydarzeń z dziedziny ochrony środowiska w północnej Francji:
- europejskiego kongresu ECO-TECHNOLOGIES FOR THE FUTURE
- wystawy ENVIRONORD

Udział w rozmowach jest możliwością spotkania potencjalnych partnerów i/lub klientów.
Uczestnikami będą właściciele/pracownicy firm, jednostek badawczo-rozwojowych, ośrodków akademickich, instytucji publicznych. Po zarejestrowaniu uczestnictwa w rozmowach samemu dokonuje się wyboru potencjalnych rozmówców.

Rejestracja do 4-go czerwca: http://www.b2match.eu/2015-international-ecotechnologies/

Ulotka promująca wydarzenie