Site menu:

Aktualności

vEnterprise Europe Network zaprasza europejskie MŚP do wzięcia udziału w wydarzeniu "Digital Transformation", które będzie składało się z serii inspirujących i pouczających seminariów prowadzonych przez wiodących ekspertów, prezentujących, jakie możliwości technologie VR (Virtual Reality), Augmented Reality (AR) i Artificial Intelligence (AI) mogą oferować MŚP w takich sektorach jak: opieka zdrowotna, produkcja, edukacja, żywność i napoje, przemysł kreatywny, turystyka. Dla firm zainteresowanych wdrażaniem tych technologii zostaną zorganizowane spotkania matchmakingowe.
Zaproszone są również wszelkie inne organizacje, takie jak organy rządowe, stowarzyszenia handlowe, duże i międzynarodowe firmy, uniwersytety oraz instytuty badawcze.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania następujących sektorów: Fintech, AI, Augmented reality, IoT, E-mobility, Cloud, Life sciences, Energy.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.


Aktualności

Mission for Growth na Tajwan (3-5 czerwca 2015)


Enterprise Europe Network zaprasza małych i średnich przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji biznesowych do zgłaszania się do udziału w misji na Tajwan, do Tajpej, która odbędzie się w terminie 3-5 czerwca 2015 r. Wizyta jest organizowana przy okazji Targów Informatycznych Technologii Komunikacyjnych COMPUTEX.

CEL MISJI

Przedstawiciel Komisji europejskiej - DG GROWTH's Director-General, Daniel Calleja - będzie przewodniczył I brał udział w misji towarzysząc delegacji przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji biznesowych podejmując dyskusję z Tajwańskimi przedsiębiorcami na temat możliwości współpracy biznesowej.

Celem misji jest pomóc firmom z rynków europejskich, w szczególności małym i średnim, podejmować i wykorzystywać możliwości działań międzynarodowych na Tajwanie. Przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw uczestniczący w przedsięwzięciu będą mieli możliwość udziału w spotkaniach stolikowych przy udziale firm lokalnych.


KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W MISJI?

Misja adresowana jest to firm europejskich, w szczególności małych i średnich, jak również do przedstawicieli instytucji biznesowych.

Sektory, do których szczególnie adresowana jest misja:
• ICT
• nanotechnologie
• elektronika
• ochrona środowiska
• usługi biznesowe
• maszyny
• energia i biotechnologia

Misji towarzyszyć będzie spotkanie z Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) poświęcone tematyce „jak prowadzić współpracę biznesową na Tajwanie i w krajach UE". Podczas przedsięwzięcia odbędą się także spotkania biznesowe, jak również planowana jest wizyta w Parku Technologicznym.

Dodatkowe informacje w języku angielskim: https://www.b2match.eu/m4g-taiwan2015