Site menu:Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zaprasza na Europejskie Spotkanie Brokerskie w zakresie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów, które odbędzie się w Monachium (Niemcy), 16 listopada 2017 r.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Sektorowe programy B+R". Głównym celem Programu Sektorowego PBSE jest wzrost innowacyjności krajowego sektora elektroenergetycznego w perspektywie roku 2023. Nabór wniosków: 2 października - 1 grudnia 2017 r.

Więcej informacji na naszej podstronie oraz na stronie NCBR.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie zapraszają firmy z sektorów IT/ICT do udziału w seminarium połączonym z sesją pitchingową, które odbędzie się 5 października 2017 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 sierpnia br.


Aktualności

Mission for Growth na Tajwan (3-5 czerwca 2015)


Enterprise Europe Network zaprasza małych i średnich przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji biznesowych do zgłaszania się do udziału w misji na Tajwan, do Tajpej, która odbędzie się w terminie 3-5 czerwca 2015 r. Wizyta jest organizowana przy okazji Targów Informatycznych Technologii Komunikacyjnych COMPUTEX.

CEL MISJI

Przedstawiciel Komisji europejskiej - DG GROWTH's Director-General, Daniel Calleja - będzie przewodniczył I brał udział w misji towarzysząc delegacji przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji biznesowych podejmując dyskusję z Tajwańskimi przedsiębiorcami na temat możliwości współpracy biznesowej.

Celem misji jest pomóc firmom z rynków europejskich, w szczególności małym i średnim, podejmować i wykorzystywać możliwości działań międzynarodowych na Tajwanie. Przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw uczestniczący w przedsięwzięciu będą mieli możliwość udziału w spotkaniach stolikowych przy udziale firm lokalnych.


KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W MISJI?

Misja adresowana jest to firm europejskich, w szczególności małych i średnich, jak również do przedstawicieli instytucji biznesowych.

Sektory, do których szczególnie adresowana jest misja:
• ICT
• nanotechnologie
• elektronika
• ochrona środowiska
• usługi biznesowe
• maszyny
• energia i biotechnologia

Misji towarzyszyć będzie spotkanie z Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) poświęcone tematyce „jak prowadzić współpracę biznesową na Tajwanie i w krajach UE". Podczas przedsięwzięcia odbędą się także spotkania biznesowe, jak również planowana jest wizyta w Parku Technologicznym.

Dodatkowe informacje w języku angielskim: https://www.b2match.eu/m4g-taiwan2015