Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

Mission for Growth na Tajwan (3-5 czerwca 2015)


Enterprise Europe Network zaprasza małych i średnich przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji biznesowych do zgłaszania się do udziału w misji na Tajwan, do Tajpej, która odbędzie się w terminie 3-5 czerwca 2015 r. Wizyta jest organizowana przy okazji Targów Informatycznych Technologii Komunikacyjnych COMPUTEX.

CEL MISJI

Przedstawiciel Komisji europejskiej - DG GROWTH's Director-General, Daniel Calleja - będzie przewodniczył I brał udział w misji towarzysząc delegacji przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji biznesowych podejmując dyskusję z Tajwańskimi przedsiębiorcami na temat możliwości współpracy biznesowej.

Celem misji jest pomóc firmom z rynków europejskich, w szczególności małym i średnim, podejmować i wykorzystywać możliwości działań międzynarodowych na Tajwanie. Przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw uczestniczący w przedsięwzięciu będą mieli możliwość udziału w spotkaniach stolikowych przy udziale firm lokalnych.


KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W MISJI?

Misja adresowana jest to firm europejskich, w szczególności małych i średnich, jak również do przedstawicieli instytucji biznesowych.

Sektory, do których szczególnie adresowana jest misja:
• ICT
• nanotechnologie
• elektronika
• ochrona środowiska
• usługi biznesowe
• maszyny
• energia i biotechnologia

Misji towarzyszyć będzie spotkanie z Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) poświęcone tematyce „jak prowadzić współpracę biznesową na Tajwanie i w krajach UE". Podczas przedsięwzięcia odbędą się także spotkania biznesowe, jak również planowana jest wizyta w Parku Technologicznym.

Dodatkowe informacje w języku angielskim: https://www.b2match.eu/m4g-taiwan2015