Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Mission for Growth na Tajwan (3-5 czerwca 2015)


Enterprise Europe Network zaprasza małych i średnich przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji biznesowych do zgłaszania się do udziału w misji na Tajwan, do Tajpej, która odbędzie się w terminie 3-5 czerwca 2015 r. Wizyta jest organizowana przy okazji Targów Informatycznych Technologii Komunikacyjnych COMPUTEX.

CEL MISJI

Przedstawiciel Komisji europejskiej - DG GROWTH's Director-General, Daniel Calleja - będzie przewodniczył I brał udział w misji towarzysząc delegacji przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji biznesowych podejmując dyskusję z Tajwańskimi przedsiębiorcami na temat możliwości współpracy biznesowej.

Celem misji jest pomóc firmom z rynków europejskich, w szczególności małym i średnim, podejmować i wykorzystywać możliwości działań międzynarodowych na Tajwanie. Przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw uczestniczący w przedsięwzięciu będą mieli możliwość udziału w spotkaniach stolikowych przy udziale firm lokalnych.


KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W MISJI?

Misja adresowana jest to firm europejskich, w szczególności małych i średnich, jak również do przedstawicieli instytucji biznesowych.

Sektory, do których szczególnie adresowana jest misja:
• ICT
• nanotechnologie
• elektronika
• ochrona środowiska
• usługi biznesowe
• maszyny
• energia i biotechnologia

Misji towarzyszyć będzie spotkanie z Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) poświęcone tematyce „jak prowadzić współpracę biznesową na Tajwanie i w krajach UE". Podczas przedsięwzięcia odbędą się także spotkania biznesowe, jak również planowana jest wizyta w Parku Technologicznym.

Dodatkowe informacje w języku angielskim: https://www.b2match.eu/m4g-taiwan2015