Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Startup Weekend Torun


W dniach 7-9 listopada Toruński Park Technologiczny organizuje pierwszą edycję Startup Weekend Torun - globalnego wydarzenia wspieranego przez Google. Startup Weekend to najbardziej rozpoznawalny w świecie startupów format wydarzenia. Trwa trzy dni i polega na skompletowaniu zespołu, który w 54 godziny (przez weekend) przygotuje fundamenty startupu: internetowej usługi, produktu czy narzędzia. Uczestnikami są programiści, graficy, ale również osoby nietechniczne - marketerzy, specjaliści od rozwoju biznesu, osoby zarządzające pracą zespołu. Uczestników cały czas wspierają specjalnie w tym celu sprowadzeni polscy i zagraniczni mentorzy - eksperci od biznesu.

 


Na Startup Weekend każdy może przyjść ze swoim pomysłem, zaprezentować go zebranym i przekonać do swojej idei, by następnie przez 3 dni doprowadzić do jego realizacji. Z kolei osoby, które nie chcą prezentować swojego pomysłu, mogą przyjść z zamiarem dołączenia do któregoś zespołu i wsparcia go swoją wiedzą oraz umiejętnościami lub tylko uczestniczyć w wydarzeniu, by poczuć atmosferę Startup Weekendu.

Wszystkie informacje na temat wydarzenia - szczegółowy program, lista mentorów, itd. - dostępne są na oficjalnej stronie: http://bit.ly/SWTorun

Bieżące informacje publikowane są również na Facebooku: https://www.facebook.com/StartupWeekendTorun


Wydarzenie trwa od piątku 7 listopada od godz. 18.00 do niedzieli 9 listopada do godz. 18.00. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymują przestrzeń do pracy, posiłki, napoje oraz upominki od Partnerów. Zwycięzcy toruńskiej edycji Startup Weekend otrzymają także wartościowe nagrody.