Site menu:Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zaprasza na Europejskie Spotkanie Brokerskie w zakresie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów, które odbędzie się w Monachium (Niemcy), 16 listopada 2017 r.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Sektorowe programy B+R". Głównym celem Programu Sektorowego PBSE jest wzrost innowacyjności krajowego sektora elektroenergetycznego w perspektywie roku 2023. Nabór wniosków: 2 października - 1 grudnia 2017 r.

Więcej informacji na naszej podstronie oraz na stronie NCBR.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie zapraszają firmy z sektorów IT/ICT do udziału w seminarium połączonym z sesją pitchingową, które odbędzie się 5 października 2017 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 sierpnia br.


Aktualności

Startup Weekend Torun


W dniach 7-9 listopada Toruński Park Technologiczny organizuje pierwszą edycję Startup Weekend Torun - globalnego wydarzenia wspieranego przez Google. Startup Weekend to najbardziej rozpoznawalny w świecie startupów format wydarzenia. Trwa trzy dni i polega na skompletowaniu zespołu, który w 54 godziny (przez weekend) przygotuje fundamenty startupu: internetowej usługi, produktu czy narzędzia. Uczestnikami są programiści, graficy, ale również osoby nietechniczne - marketerzy, specjaliści od rozwoju biznesu, osoby zarządzające pracą zespołu. Uczestników cały czas wspierają specjalnie w tym celu sprowadzeni polscy i zagraniczni mentorzy - eksperci od biznesu.

 


Na Startup Weekend każdy może przyjść ze swoim pomysłem, zaprezentować go zebranym i przekonać do swojej idei, by następnie przez 3 dni doprowadzić do jego realizacji. Z kolei osoby, które nie chcą prezentować swojego pomysłu, mogą przyjść z zamiarem dołączenia do któregoś zespołu i wsparcia go swoją wiedzą oraz umiejętnościami lub tylko uczestniczyć w wydarzeniu, by poczuć atmosferę Startup Weekendu.

Wszystkie informacje na temat wydarzenia - szczegółowy program, lista mentorów, itd. - dostępne są na oficjalnej stronie: http://bit.ly/SWTorun

Bieżące informacje publikowane są również na Facebooku: https://www.facebook.com/StartupWeekendTorun


Wydarzenie trwa od piątku 7 listopada od godz. 18.00 do niedzieli 9 listopada do godz. 18.00. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymują przestrzeń do pracy, posiłki, napoje oraz upominki od Partnerów. Zwycięzcy toruńskiej edycji Startup Weekend otrzymają także wartościowe nagrody.