Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

Startup Weekend Torun


W dniach 7-9 listopada Toruński Park Technologiczny organizuje pierwszą edycję Startup Weekend Torun - globalnego wydarzenia wspieranego przez Google. Startup Weekend to najbardziej rozpoznawalny w świecie startupów format wydarzenia. Trwa trzy dni i polega na skompletowaniu zespołu, który w 54 godziny (przez weekend) przygotuje fundamenty startupu: internetowej usługi, produktu czy narzędzia. Uczestnikami są programiści, graficy, ale również osoby nietechniczne - marketerzy, specjaliści od rozwoju biznesu, osoby zarządzające pracą zespołu. Uczestników cały czas wspierają specjalnie w tym celu sprowadzeni polscy i zagraniczni mentorzy - eksperci od biznesu.

 


Na Startup Weekend każdy może przyjść ze swoim pomysłem, zaprezentować go zebranym i przekonać do swojej idei, by następnie przez 3 dni doprowadzić do jego realizacji. Z kolei osoby, które nie chcą prezentować swojego pomysłu, mogą przyjść z zamiarem dołączenia do któregoś zespołu i wsparcia go swoją wiedzą oraz umiejętnościami lub tylko uczestniczyć w wydarzeniu, by poczuć atmosferę Startup Weekendu.

Wszystkie informacje na temat wydarzenia - szczegółowy program, lista mentorów, itd. - dostępne są na oficjalnej stronie: http://bit.ly/SWTorun

Bieżące informacje publikowane są również na Facebooku: https://www.facebook.com/StartupWeekendTorun


Wydarzenie trwa od piątku 7 listopada od godz. 18.00 do niedzieli 9 listopada do godz. 18.00. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymują przestrzeń do pracy, posiłki, napoje oraz upominki od Partnerów. Zwycięzcy toruńskiej edycji Startup Weekend otrzymają także wartościowe nagrody.