Site menu:

Aktualności

vEnterprise Europe Network zaprasza europejskie MŚP do wzięcia udziału w wydarzeniu "Digital Transformation", które będzie składało się z serii inspirujących i pouczających seminariów prowadzonych przez wiodących ekspertów, prezentujących, jakie możliwości technologie VR (Virtual Reality), Augmented Reality (AR) i Artificial Intelligence (AI) mogą oferować MŚP w takich sektorach jak: opieka zdrowotna, produkcja, edukacja, żywność i napoje, przemysł kreatywny, turystyka. Dla firm zainteresowanych wdrażaniem tych technologii zostaną zorganizowane spotkania matchmakingowe.
Zaproszone są również wszelkie inne organizacje, takie jak organy rządowe, stowarzyszenia handlowe, duże i międzynarodowe firmy, uniwersytety oraz instytuty badawcze.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania następujących sektorów: Fintech, AI, Augmented reality, IoT, E-mobility, Cloud, Life sciences, Energy.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.


Aktualności

Startup Weekend Torun


W dniach 7-9 listopada Toruński Park Technologiczny organizuje pierwszą edycję Startup Weekend Torun - globalnego wydarzenia wspieranego przez Google. Startup Weekend to najbardziej rozpoznawalny w świecie startupów format wydarzenia. Trwa trzy dni i polega na skompletowaniu zespołu, który w 54 godziny (przez weekend) przygotuje fundamenty startupu: internetowej usługi, produktu czy narzędzia. Uczestnikami są programiści, graficy, ale również osoby nietechniczne - marketerzy, specjaliści od rozwoju biznesu, osoby zarządzające pracą zespołu. Uczestników cały czas wspierają specjalnie w tym celu sprowadzeni polscy i zagraniczni mentorzy - eksperci od biznesu.

 


Na Startup Weekend każdy może przyjść ze swoim pomysłem, zaprezentować go zebranym i przekonać do swojej idei, by następnie przez 3 dni doprowadzić do jego realizacji. Z kolei osoby, które nie chcą prezentować swojego pomysłu, mogą przyjść z zamiarem dołączenia do któregoś zespołu i wsparcia go swoją wiedzą oraz umiejętnościami lub tylko uczestniczyć w wydarzeniu, by poczuć atmosferę Startup Weekendu.

Wszystkie informacje na temat wydarzenia - szczegółowy program, lista mentorów, itd. - dostępne są na oficjalnej stronie: http://bit.ly/SWTorun

Bieżące informacje publikowane są również na Facebooku: https://www.facebook.com/StartupWeekendTorun


Wydarzenie trwa od piątku 7 listopada od godz. 18.00 do niedzieli 9 listopada do godz. 18.00. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymują przestrzeń do pracy, posiłki, napoje oraz upominki od Partnerów. Zwycięzcy toruńskiej edycji Startup Weekend otrzymają także wartościowe nagrody.