Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

RENEXPO 2014 Giełda Kooperacyjna


W dniach 23-24 września 2014 r. przy okazji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO 2014 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych spotkań kooperacyjnych organizowanych przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego w ramach projektu Enterprise Europe Network. Giełda Kooperacyjna przeznaczona jest dla przedsiębiorców chcących nawiązać współpracę z firmami z szeroko rozumianej branży energetycznej, w szczególności związanej z energią odnawialną i energooszczędnym budownictwem. Udział bezpłatny.


Spotkania kooperacyjne to bardzo skuteczna forma pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych
i kontrahentów. Spotkania kooperacyjne to seria, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży
i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.
Zeszłoroczna edycja Spotkań kooperacyjnych zgromadziła 43 uczestników i odbyło się ponad 100 spotkań.

Rejestracja online: www.b2match.eu/renexpo-pl-2014
Termin rejestracji : 12 września 2014 .

Dodatkowych informacji udziela Anna Wrzesińska Tel: 85 653 72 12, e-mail:wrzesinska@pfrr.pl
Wszystkich zainteresowany serdecznie zapraszamy!