Site menu:Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zaprasza na Europejskie Spotkanie Brokerskie w zakresie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów, które odbędzie się w Monachium (Niemcy), 16 listopada 2017 r.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Sektorowe programy B+R". Głównym celem Programu Sektorowego PBSE jest wzrost innowacyjności krajowego sektora elektroenergetycznego w perspektywie roku 2023. Nabór wniosków: 2 października - 1 grudnia 2017 r.

Więcej informacji na naszej podstronie oraz na stronie NCBR.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie zapraszają firmy z sektorów IT/ICT do udziału w seminarium połączonym z sesją pitchingową, które odbędzie się 5 października 2017 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 sierpnia br.


Aktualności

RENEXPO 2014 Giełda Kooperacyjna


W dniach 23-24 września 2014 r. przy okazji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO 2014 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych spotkań kooperacyjnych organizowanych przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego w ramach projektu Enterprise Europe Network. Giełda Kooperacyjna przeznaczona jest dla przedsiębiorców chcących nawiązać współpracę z firmami z szeroko rozumianej branży energetycznej, w szczególności związanej z energią odnawialną i energooszczędnym budownictwem. Udział bezpłatny.


Spotkania kooperacyjne to bardzo skuteczna forma pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych
i kontrahentów. Spotkania kooperacyjne to seria, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży
i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.
Zeszłoroczna edycja Spotkań kooperacyjnych zgromadziła 43 uczestników i odbyło się ponad 100 spotkań.

Rejestracja online: www.b2match.eu/renexpo-pl-2014
Termin rejestracji : 12 września 2014 .

Dodatkowych informacji udziela Anna Wrzesińska Tel: 85 653 72 12, e-mail:wrzesinska@pfrr.pl
Wszystkich zainteresowany serdecznie zapraszamy!