Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

RENEXPO 2014 Giełda Kooperacyjna


W dniach 23-24 września 2014 r. przy okazji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO 2014 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych spotkań kooperacyjnych organizowanych przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego w ramach projektu Enterprise Europe Network. Giełda Kooperacyjna przeznaczona jest dla przedsiębiorców chcących nawiązać współpracę z firmami z szeroko rozumianej branży energetycznej, w szczególności związanej z energią odnawialną i energooszczędnym budownictwem. Udział bezpłatny.


Spotkania kooperacyjne to bardzo skuteczna forma pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych
i kontrahentów. Spotkania kooperacyjne to seria, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży
i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.
Zeszłoroczna edycja Spotkań kooperacyjnych zgromadziła 43 uczestników i odbyło się ponad 100 spotkań.

Rejestracja online: www.b2match.eu/renexpo-pl-2014
Termin rejestracji : 12 września 2014 .

Dodatkowych informacji udziela Anna Wrzesińska Tel: 85 653 72 12, e-mail:wrzesinska@pfrr.pl
Wszystkich zainteresowany serdecznie zapraszamy!