Site menu:

Aktualności

vEnterprise Europe Network zaprasza europejskie MŚP do wzięcia udziału w wydarzeniu "Digital Transformation", które będzie składało się z serii inspirujących i pouczających seminariów prowadzonych przez wiodących ekspertów, prezentujących, jakie możliwości technologie VR (Virtual Reality), Augmented Reality (AR) i Artificial Intelligence (AI) mogą oferować MŚP w takich sektorach jak: opieka zdrowotna, produkcja, edukacja, żywność i napoje, przemysł kreatywny, turystyka. Dla firm zainteresowanych wdrażaniem tych technologii zostaną zorganizowane spotkania matchmakingowe.
Zaproszone są również wszelkie inne organizacje, takie jak organy rządowe, stowarzyszenia handlowe, duże i międzynarodowe firmy, uniwersytety oraz instytuty badawcze.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania następujących sektorów: Fintech, AI, Augmented reality, IoT, E-mobility, Cloud, Life sciences, Energy.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.


Aktualności

Spotkania brokerskie MEDICA 2014


Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego wspólnie z ZENIT GmbH / NRW.Europa zapraszają do udziału w spotkaniach brokerskich organizowanych w trakcie międzynarodowych targów sektora medycznego MEDICA 2014, które odbędą się w dniach 12-14 listopada 2014r. w Düsseldorfie.

 


Targi MEDICA 2014, to największe miejsce spotkań dla branży medycznej na świecie. Spotkania brokerskie podczas targów odbywają się już po raz 15, a sesja z 2013 r., podczas której odbyło się ponad 800 spotkań miała przyjemność gościć 240 uczestników z blisko 30 państw.

Główną ideą spotkań jest wspieranie przedsiębiorstw, uczelni i instytucji naukowo-badawczych w poszukiwaniu partnerów w Europie w celu rozwoju produktów, produkcji i licencjonowania umów, wspólnych przedsięwzięć lub innych rodzajów współpracy.

Terminy:

  • Termin nadsyłania profili przedsiębiorców zainteresowanych przypada na okres od 01.06-02.11.2014 r.
  • Termin wyboru parterów do spotkań biznesowych przypada na okres od 24.10- 02.11.2014 r.

Koszty udziału w spotkaniu brokerskim:

Opłata w wysokości 200 EUR + VAT (19%) będzie pobierana do każdego zarejestrowanego podmiotu.

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez stronę: http://www.b2match.eu/medica2014

Dodatkowe informacje: r.podgorzak@imbigs.pl