Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

Spotkania brokerskie MEDICA 2014


Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego wspólnie z ZENIT GmbH / NRW.Europa zapraszają do udziału w spotkaniach brokerskich organizowanych w trakcie międzynarodowych targów sektora medycznego MEDICA 2014, które odbędą się w dniach 12-14 listopada 2014r. w Düsseldorfie.

 


Targi MEDICA 2014, to największe miejsce spotkań dla branży medycznej na świecie. Spotkania brokerskie podczas targów odbywają się już po raz 15, a sesja z 2013 r., podczas której odbyło się ponad 800 spotkań miała przyjemność gościć 240 uczestników z blisko 30 państw.

Główną ideą spotkań jest wspieranie przedsiębiorstw, uczelni i instytucji naukowo-badawczych w poszukiwaniu partnerów w Europie w celu rozwoju produktów, produkcji i licencjonowania umów, wspólnych przedsięwzięć lub innych rodzajów współpracy.

Terminy:

  • Termin nadsyłania profili przedsiębiorców zainteresowanych przypada na okres od 01.06-02.11.2014 r.
  • Termin wyboru parterów do spotkań biznesowych przypada na okres od 24.10- 02.11.2014 r.

Koszty udziału w spotkaniu brokerskim:

Opłata w wysokości 200 EUR + VAT (19%) będzie pobierana do każdego zarejestrowanego podmiotu.

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez stronę: http://www.b2match.eu/medica2014

Dodatkowe informacje: r.podgorzak@imbigs.pl