Site menu:Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zaprasza na Europejskie Spotkanie Brokerskie w zakresie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów, które odbędzie się w Monachium (Niemcy), 16 listopada 2017 r.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Sektorowe programy B+R". Głównym celem Programu Sektorowego PBSE jest wzrost innowacyjności krajowego sektora elektroenergetycznego w perspektywie roku 2023. Nabór wniosków: 2 października - 1 grudnia 2017 r.

Więcej informacji na naszej podstronie oraz na stronie NCBR.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie zapraszają firmy z sektorów IT/ICT do udziału w seminarium połączonym z sesją pitchingową, które odbędzie się 5 października 2017 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 sierpnia br.


Aktualności

Spotkania brokerskie MEDICA 2014


Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego wspólnie z ZENIT GmbH / NRW.Europa zapraszają do udziału w spotkaniach brokerskich organizowanych w trakcie międzynarodowych targów sektora medycznego MEDICA 2014, które odbędą się w dniach 12-14 listopada 2014r. w Düsseldorfie.

 


Targi MEDICA 2014, to największe miejsce spotkań dla branży medycznej na świecie. Spotkania brokerskie podczas targów odbywają się już po raz 15, a sesja z 2013 r., podczas której odbyło się ponad 800 spotkań miała przyjemność gościć 240 uczestników z blisko 30 państw.

Główną ideą spotkań jest wspieranie przedsiębiorstw, uczelni i instytucji naukowo-badawczych w poszukiwaniu partnerów w Europie w celu rozwoju produktów, produkcji i licencjonowania umów, wspólnych przedsięwzięć lub innych rodzajów współpracy.

Terminy:

  • Termin nadsyłania profili przedsiębiorców zainteresowanych przypada na okres od 01.06-02.11.2014 r.
  • Termin wyboru parterów do spotkań biznesowych przypada na okres od 24.10- 02.11.2014 r.

Koszty udziału w spotkaniu brokerskim:

Opłata w wysokości 200 EUR + VAT (19%) będzie pobierana do każdego zarejestrowanego podmiotu.

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez stronę: http://www.b2match.eu/medica2014

Dodatkowe informacje: r.podgorzak@imbigs.pl