Site menu:Aktualności

Sieć Enterprise Europe Network i IMBiGS serdecznie zapraszają do udziału w Misji Gospodarczej Firm Norweskich do Polski - wydarzeniu towarzyszącym XIX Targom Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, XXI Międzynarodowym Targom Energetyki i Elektrotechniki oraz XVI Targom Odnawialnych Źródeł Energii, które organizowane jest we współpracy z Targami Kielce S.A, Ambasadą Norwegii, Innovation Norway oraz Klastrem Gospodarki Odpadowej i Recyklingu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

19 kwietnia w Bochum odbędzie się międzynarodowa konferencja połączona z warsztatami i spotkaniami B2B. Wydarzenie umożliwi transfer wiedzy między ekspertami technologicznymi, dostawcami usług i producentami, a także użytkownikami końcowymi. Celem jest stymulowanie rozwoju i wprowadzania do obrotu nowych produktów, usług i rozwiązań związanych z programem "Copernicus" w oparciu o odkrycia i doświadczenia z niemieckiej sieci technologicznej "CopServ" i ma na celu przekazanie cennego know-how technologicznego na poziomie europejskim w ramach sieci EEN.
Udział w wydarzeniu po rejestracji jest bezpłatny.

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w marcu w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się uczeni i firmy z Niemiec, Polski, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 20 lutego.


Aktualności

Spotkania brokerskie MEDICA 2014


Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego wspólnie z ZENIT GmbH / NRW.Europa zapraszają do udziału w spotkaniach brokerskich organizowanych w trakcie międzynarodowych targów sektora medycznego MEDICA 2014, które odbędą się w dniach 12-14 listopada 2014r. w Düsseldorfie.

 


Targi MEDICA 2014, to największe miejsce spotkań dla branży medycznej na świecie. Spotkania brokerskie podczas targów odbywają się już po raz 15, a sesja z 2013 r., podczas której odbyło się ponad 800 spotkań miała przyjemność gościć 240 uczestników z blisko 30 państw.

Główną ideą spotkań jest wspieranie przedsiębiorstw, uczelni i instytucji naukowo-badawczych w poszukiwaniu partnerów w Europie w celu rozwoju produktów, produkcji i licencjonowania umów, wspólnych przedsięwzięć lub innych rodzajów współpracy.

Terminy:

  • Termin nadsyłania profili przedsiębiorców zainteresowanych przypada na okres od 01.06-02.11.2014 r.
  • Termin wyboru parterów do spotkań biznesowych przypada na okres od 24.10- 02.11.2014 r.

Koszty udziału w spotkaniu brokerskim:

Opłata w wysokości 200 EUR + VAT (19%) będzie pobierana do każdego zarejestrowanego podmiotu.

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez stronę: http://www.b2match.eu/medica2014

Dodatkowe informacje: r.podgorzak@imbigs.pl