Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Spotkania brokerskie MEDICA 2014


Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego wspólnie z ZENIT GmbH / NRW.Europa zapraszają do udziału w spotkaniach brokerskich organizowanych w trakcie międzynarodowych targów sektora medycznego MEDICA 2014, które odbędą się w dniach 12-14 listopada 2014r. w Düsseldorfie.

 


Targi MEDICA 2014, to największe miejsce spotkań dla branży medycznej na świecie. Spotkania brokerskie podczas targów odbywają się już po raz 15, a sesja z 2013 r., podczas której odbyło się ponad 800 spotkań miała przyjemność gościć 240 uczestników z blisko 30 państw.

Główną ideą spotkań jest wspieranie przedsiębiorstw, uczelni i instytucji naukowo-badawczych w poszukiwaniu partnerów w Europie w celu rozwoju produktów, produkcji i licencjonowania umów, wspólnych przedsięwzięć lub innych rodzajów współpracy.

Terminy:

  • Termin nadsyłania profili przedsiębiorców zainteresowanych przypada na okres od 01.06-02.11.2014 r.
  • Termin wyboru parterów do spotkań biznesowych przypada na okres od 24.10- 02.11.2014 r.

Koszty udziału w spotkaniu brokerskim:

Opłata w wysokości 200 EUR + VAT (19%) będzie pobierana do każdego zarejestrowanego podmiotu.

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez stronę: http://www.b2match.eu/medica2014

Dodatkowe informacje: r.podgorzak@imbigs.pl