Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

Stażysta z KE w Twojej firmie


Zapraszamy firmy z branży chemicznej do udziału w "Enterprise Experience Programme". Jest on jest realizowany przez Komisję Europejską. W ramach programu pracownicy Komisji Europejskiej (KE) mają możliwość odbycia tygodniowego stażu w małych i średnich przedsiębiorstwach działających na ternie Unii Europejskiej. Zgłoszenia do programu można przesyłać do 6 czerwca 2014 r.

 

W trakcie stażu w ramach "Enterprise Experience Programme" pracownicy KE mają możliwość zapoznania się ze specyfiką prowadzenia działalności w danej branży i kraju. Przełoży się to później na lepsze dostosowanie unijnych przepisów prawnych do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw.

Korzyści dla przedsiębiorcy:

  • informacje z pierwszej ręki na temat unijnej polityki wobec MSP,
  • lepszy wgląd w funkcjonowanie instytucji unijnych,
  • lepsze reprezentowanie interesów MSP w tworzeniu polityki europejskiej,
  • wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami KE.

Komisja Europejska jest zainteresowana polskimi firmami z branży chemicznej, które w swojej codziennej działalności muszą działać zgodnie z rozporządzeniem REACH.

Ważne informacje:

Firma biorąca udział w "Enterprise Experience Programme" nie ponosi żadnych kosztów.
Staż maksymalnie może trwać jeden tydzień.
Stażysta będzie osobą posługującą się językiem polskim.
W Polsce odbędzie się staż w jednej firmie.

Firmy zainteresowane stażem prosimy o kontakt z Anetą Nagrodkiewicz z ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy PARP (22 432 71 46, e-mail: aneta_nagrodkiewicz@parp.gov.pl).

http://www.een.org.pl/index.php/dzialalnosc-gospodarcza---spis/articles/stazysta-z-ke-w-twojej-firmie.html