Site menu:









Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Stażysta z KE w Twojej firmie


Zapraszamy firmy z branży chemicznej do udziału w "Enterprise Experience Programme". Jest on jest realizowany przez Komisję Europejską. W ramach programu pracownicy Komisji Europejskiej (KE) mają możliwość odbycia tygodniowego stażu w małych i średnich przedsiębiorstwach działających na ternie Unii Europejskiej. Zgłoszenia do programu można przesyłać do 6 czerwca 2014 r.

 

W trakcie stażu w ramach "Enterprise Experience Programme" pracownicy KE mają możliwość zapoznania się ze specyfiką prowadzenia działalności w danej branży i kraju. Przełoży się to później na lepsze dostosowanie unijnych przepisów prawnych do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw.

Korzyści dla przedsiębiorcy:

  • informacje z pierwszej ręki na temat unijnej polityki wobec MSP,
  • lepszy wgląd w funkcjonowanie instytucji unijnych,
  • lepsze reprezentowanie interesów MSP w tworzeniu polityki europejskiej,
  • wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami KE.

Komisja Europejska jest zainteresowana polskimi firmami z branży chemicznej, które w swojej codziennej działalności muszą działać zgodnie z rozporządzeniem REACH.

Ważne informacje:

Firma biorąca udział w "Enterprise Experience Programme" nie ponosi żadnych kosztów.
Staż maksymalnie może trwać jeden tydzień.
Stażysta będzie osobą posługującą się językiem polskim.
W Polsce odbędzie się staż w jednej firmie.

Firmy zainteresowane stażem prosimy o kontakt z Anetą Nagrodkiewicz z ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy PARP (22 432 71 46, e-mail: aneta_nagrodkiewicz@parp.gov.pl).

http://www.een.org.pl/index.php/dzialalnosc-gospodarcza---spis/articles/stazysta-z-ke-w-twojej-firmie.html