Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

Successful R&I in Europe 2013


Zenit Zentrum Für Innovation Und Technik Nordrhein-Westfalen, partner Enterprise Europe Network zaprasza na konferencję  i rozmowy brokerskie, które odbędą się w dniach 7-8 marca w Düsseldorfie w Niemczech. Po raz piąty naukowcy i przedsiębiorcy z Nadrenii Północnej-Westfalii i regionów partnerskich w Europie mają okazję do nawiązania kontaków z potencjalnymi partnerami w celu tworzenia wspólnych europejskich projektów badawczych i innowacyjnych (R&I). W 2013 r. regiony partnerskie to: Belgia, Francja, Holandia, Polska, Szwajcaria i Rosja.

Impreza będzie zorganizowana w równoległych sesjach brokerskich, które koncentrują się na siedmiu tematach:

- Technologie informacyjne i komunikacyjne (ICT),
- Energia,
- Nanotechnologie, materiały i produkcja,
- Zrównoważonej gospodarki,
- Zdrowie,
- Bio-Gospodarka,
- Akcje Marie-Curie.

Zaproszenie dotyczy zwłaszcza uniwersytetów, instytutów badawczych oraz MŚP. Uczestnicy zaproszeni do zaangażowania się w istniejące i nowe sieci technologiczne. Krótka prezentacja instytucji lub proces poszukiwania partnera w rozmowach z decydentami może otworzyć drzwi dla nowych projektów w ostatnich konkursach 7PR i nowych - w Horyzoncie 2020.

Więcej informacji: http://www.frp.nrw.de/network