Site menu:
Aktualności

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w lutym w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się badacze oraz firmy z Niemiec, Polski, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 14 stycznia.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP na bezpłatne spotkanie w ramach cyklu Wtorki z Eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym: „Praktyczne aspekty współpracy z Rosją", które jest odbędzie się 4 grudnia 2018 r. od godz. 11.00 na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego przy ul. Włocławskiej 167.

Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w seminarium z cyklu Europejskie Przedsiębiorstwo pt. „Jak budować wiarygodność swojego e-sklepu?".Seminarium odbędzie się 28 listopada 2018 roku, w Warszawie, w Sienna Training Centre, ul. Sienna 73, w godzinach 10:00 - 12:45.


Aktualności

Gie??da kooperacyjna Industrial Technologies 2014


PRAXI / HELP-FORWARD Network organizuj? mi?dzynarodow? gie??d? kooperacyjn? podczas targ??w Industrial Technologies 2014. Miejsce: International Conference Centre Megaron, Grecja, Ateny. Data: 11 kwietnia 2014 r. - trzeciego dnia targ??w.

 

Wi?cej informacji i rejestracja : (http://www.industrialtechnologies2014.eu/matchmaking/ & http://b2match.eu/industrialtechnologies2014).

Spotkania skierowane s? do innowacyjnych firm , uczelni i naukowc??w zainteresowanych podzieleniem si?  nowymi pomys??ami i znalezieniem  partner??w do wsp????pracy w celu:
- budowania partnerstwa dla przysz??ych projekt??w ,
- poszukiwania  technologii , nabycia nowych technologii lub jej licencjonowania,
- poszukiwania nabywc??w lub partner??w rozwojowych .

Tematyka targ??w:
??    Zaawansowane materia??y
??    Zr??wnowa??ony rozw??j i inteligentna produkcja
??    Zr??wnowa??one budownictwo
??    Efektywno??? energetyczna
??    Chemikalia
??    Automatyka przemys??owa
??    Zielony transport
??    Biotechnologia
??    Nanotechnologia