Site menu:Aktualności

string(450) "Smarty error: [in evaluated template line 2]: syntax error: unrecognized tag: mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif"; (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(117) "Smarty error: [in evaluated template line 2]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)"

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej zaprasza na "Dzień informacyjny dla miast" poświęcony możliwościom pozyskania funduszy z Programu Horyzont 2020 na rozwój miast. Na spotkanie zaproszeni są zarówno jednostki administracyjne, przedsiębiorstwa, jak i jednostki naukowe. W trakcie spotkania przewidziano możliwość odbycia indywidulanych konsultacji z ekspertami.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz ośrodki Enterprise Europe Network, serdecznie zapraszają na spotkania informacyjne, które odbędą się w najbliższych tygodniach w wielu miastach w całym kraju. W trakcie spotkanń będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu matchmakingowym na targach Pollutec w Lyonie, największej międzynarodowej wystawy sprzętu, technologii i usług środowiskowych i energetycznych (ponad 2 200 międzynarodowych wystawców w 14 sektorach wystawienniczych). Impreza przeznaczona jest dla przedstawicieli MŚP, ośrodków badawczych, dystrybutorów, firm finansujących, wystawców i odwiedzających targi. Udział w spotkaniach dla zarejestrowanych uczestników jest bezpłatny.


Aktualności

Gie??da kooperacyjna Industrial Technologies 2014


PRAXI / HELP-FORWARD Network organizuj? mi?dzynarodow? gie??d? kooperacyjn? podczas targ??w Industrial Technologies 2014. Miejsce: International Conference Centre Megaron, Grecja, Ateny. Data: 11 kwietnia 2014 r. - trzeciego dnia targ??w.

 

Wi?cej informacji i rejestracja : (http://www.industrialtechnologies2014.eu/matchmaking/ & http://b2match.eu/industrialtechnologies2014).

Spotkania skierowane s? do innowacyjnych firm , uczelni i naukowc??w zainteresowanych podzieleniem si?  nowymi pomys??ami i znalezieniem  partner??w do wsp????pracy w celu:
- budowania partnerstwa dla przysz??ych projekt??w ,
- poszukiwania  technologii , nabycia nowych technologii lub jej licencjonowania,
- poszukiwania nabywc??w lub partner??w rozwojowych .

Tematyka targ??w:
??    Zaawansowane materia??y
??    Zr??wnowa??ony rozw??j i inteligentna produkcja
??    Zr??wnowa??one budownictwo
??    Efektywno??? energetyczna
??    Chemikalia
??    Automatyka przemys??owa
??    Zielony transport
??    Biotechnologia
??    Nanotechnologia