Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

Seminarium o finansowaniu odnawialnych źródłach energii (OZE), ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki


Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, realizator projektu - Enterprise Europe Network oraz Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku zapraszają na seminarium szkoleniowe: „Źródła finansowania przedsięwzięć innowacyjnych i międzynarodowego transferu technologii po 2013 r. w odnawialnych źródłach energii (OZE), ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki", które odbędzie się dnia 5 grudnia 2013 r. /czwartek/ w sali konferencyjnej lokalu gastronomiczno-hotelarskiego „STARY MŁYN" w Nasielsku, ul. Warszawska 55 A.

 

Program seminarium:

11.00 - 11.15 Rejestracja uczestników
11.15 - 11.30 Powitanie Uczestników i otwarcie konferencji
11.30 - 12.00 Nowa perspektywa finansowa Funduszy Europejskich na lata 2014 - 2020
- Ewa Żbikowska - EEN Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
12.00 - 12.20 Enterprise Europe Network - wsparcie dla międzynarodowego transferu technologii
- Ewa Żbikowska - EEN Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
12.20 - 13.30 Czym są Odnawialne Źródła Energii: przykłady innowacji i nowych technologii w OZE (podstawy fotowoltaiki - historia; zasada działania; dostępne technologie)
- Grzegorz Wróblewski - Ekspert OZE
13.30 - 14.30 Nowoczesne technologie w marketingu - czyli jak wykorzystać innowacje
- Jarosław Betlej - Ekspert od innowacji marketingowych
14.30 - 15.30 Lunch
15.30 - 16.30 Konsultacje indywidualne


Udział w seminarium jest bezpłatny!

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 22 853-21-82 lub mail: e.zbikowska@imbigs.pl