Site menu:

Aktualności

vEnterprise Europe Network zaprasza europejskie MŚP do wzięcia udziału w wydarzeniu "Digital Transformation", które będzie składało się z serii inspirujących i pouczających seminariów prowadzonych przez wiodących ekspertów, prezentujących, jakie możliwości technologie VR (Virtual Reality), Augmented Reality (AR) i Artificial Intelligence (AI) mogą oferować MŚP w takich sektorach jak: opieka zdrowotna, produkcja, edukacja, żywność i napoje, przemysł kreatywny, turystyka. Dla firm zainteresowanych wdrażaniem tych technologii zostaną zorganizowane spotkania matchmakingowe.
Zaproszone są również wszelkie inne organizacje, takie jak organy rządowe, stowarzyszenia handlowe, duże i międzynarodowe firmy, uniwersytety oraz instytuty badawcze.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Startups Day, które odbędzie się 27 września 2018 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad krajów Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania następujących sektorów: Fintech, AI, Augmented reality, IoT, E-mobility, Cloud, Life sciences, Energy.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. w Toruńskim Parku Technologicznym, ul. Włocławska 167.


Aktualności

Seminarium o finansowaniu odnawialnych źródłach energii (OZE), ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki


Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, realizator projektu - Enterprise Europe Network oraz Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku zapraszają na seminarium szkoleniowe: „Źródła finansowania przedsięwzięć innowacyjnych i międzynarodowego transferu technologii po 2013 r. w odnawialnych źródłach energii (OZE), ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki", które odbędzie się dnia 5 grudnia 2013 r. /czwartek/ w sali konferencyjnej lokalu gastronomiczno-hotelarskiego „STARY MŁYN" w Nasielsku, ul. Warszawska 55 A.

 

Program seminarium:

11.00 - 11.15 Rejestracja uczestników
11.15 - 11.30 Powitanie Uczestników i otwarcie konferencji
11.30 - 12.00 Nowa perspektywa finansowa Funduszy Europejskich na lata 2014 - 2020
- Ewa Żbikowska - EEN Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
12.00 - 12.20 Enterprise Europe Network - wsparcie dla międzynarodowego transferu technologii
- Ewa Żbikowska - EEN Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
12.20 - 13.30 Czym są Odnawialne Źródła Energii: przykłady innowacji i nowych technologii w OZE (podstawy fotowoltaiki - historia; zasada działania; dostępne technologie)
- Grzegorz Wróblewski - Ekspert OZE
13.30 - 14.30 Nowoczesne technologie w marketingu - czyli jak wykorzystać innowacje
- Jarosław Betlej - Ekspert od innowacji marketingowych
14.30 - 15.30 Lunch
15.30 - 16.30 Konsultacje indywidualne


Udział w seminarium jest bezpłatny!

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 22 853-21-82 lub mail: e.zbikowska@imbigs.pl