Site menu:

Aktualności

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18-21 września 2018 r. w Berlinie. InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival) w Tel Awiwie. Impreza odbywa się w dniach 5-6 września 2018 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania ze stoiska narodowego organizowanego podczas TechCrunch Disrupt w San Francisco, jednego z największych na świecie wydarzeń dedykowanych startupom i innowacyjnym technologiom, w dniach 5-7 września br.


Aktualności

MEDICA 2013


Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej organizowanej podczas targów MEDICA dla branży medycznej (Dusseldorf, 20-22 listopada 2013 r.). Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla firm, instytutów badawczych, szkół wyższych i innych podmiotów działających w sektorze medycznym.

Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać. Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie http://www.b2match.eu/medica2013/participants. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.20-22 listopada przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.


Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

  • Rejestracja profili on-line do 6 listopada.
  • Wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań od 6 do 13 listopada.
  • Udział w giełdzie kooperacyjnej wynosi 200 EUR.
  • Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Opłata za udział w giełdzie kooperacyjnej nie obejmuje kosztów związanych z wejściem na targi.

Chcąc wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej podczas targów MEDICA należy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line na stronie http://www.b2match.eu/medica2013/pages/home, tworząc tym samym profil firmy.

Będzie on zawierał:

  • charakterystykę firmy i jego działalności,
  • informacje dotyczące współpracy - Państwa oferty i rodzaju partnera biznesowego, którego poszukujecie.


Następnie profil firmy zostanie opublikowany w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy. Każdy z uczestników może wybrać profile interesujących firm i poprosić o spotkania
z ich przedstawicielami.