Site menu:Aktualności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Hotelu Bulwar w Toruniu. Podczas Forum wystąpi 30 ekspertów, którzy podzielą się praktyczną wiedzą na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy. Natomiast podczas Gali Forum ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw.

Ambasada Słowenii w Polsce wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w Słoweńsko-Polskiej konferencji biznesowej w dziedzinie przemysłu spożywczego i winiarskiego, która odbędzie się 24 października 2017 w hotelu Mercure Grand Hotel w Warszawie od godz. 9:00

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT - szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu", która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.


Aktualności

MEDICA 2013


Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej organizowanej podczas targów MEDICA dla branży medycznej (Dusseldorf, 20-22 listopada 2013 r.). Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla firm, instytutów badawczych, szkół wyższych i innych podmiotów działających w sektorze medycznym.

Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać. Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie http://www.b2match.eu/medica2013/participants. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.20-22 listopada przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.


Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

  • Rejestracja profili on-line do 6 listopada.
  • Wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań od 6 do 13 listopada.
  • Udział w giełdzie kooperacyjnej wynosi 200 EUR.
  • Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Opłata za udział w giełdzie kooperacyjnej nie obejmuje kosztów związanych z wejściem na targi.

Chcąc wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej podczas targów MEDICA należy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line na stronie http://www.b2match.eu/medica2013/pages/home, tworząc tym samym profil firmy.

Będzie on zawierał:

  • charakterystykę firmy i jego działalności,
  • informacje dotyczące współpracy - Państwa oferty i rodzaju partnera biznesowego, którego poszukujecie.


Następnie profil firmy zostanie opublikowany w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy. Każdy z uczestników może wybrać profile interesujących firm i poprosić o spotkania
z ich przedstawicielami.