Site menu:Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zaprasza na Europejskie Spotkanie Brokerskie w zakresie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów, które odbędzie się w Monachium (Niemcy), 16 listopada 2017 r.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Sektorowe programy B+R". Głównym celem Programu Sektorowego PBSE jest wzrost innowacyjności krajowego sektora elektroenergetycznego w perspektywie roku 2023. Nabór wniosków: 2 października - 1 grudnia 2017 r.

Więcej informacji na naszej podstronie oraz na stronie NCBR.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie zapraszają firmy z sektorów IT/ICT do udziału w seminarium połączonym z sesją pitchingową, które odbędzie się 5 października 2017 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 sierpnia br.


Aktualności

MEDICA 2013


Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej organizowanej podczas targów MEDICA dla branży medycznej (Dusseldorf, 20-22 listopada 2013 r.). Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla firm, instytutów badawczych, szkół wyższych i innych podmiotów działających w sektorze medycznym.

Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać. Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie http://www.b2match.eu/medica2013/participants. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.20-22 listopada przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.


Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

  • Rejestracja profili on-line do 6 listopada.
  • Wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań od 6 do 13 listopada.
  • Udział w giełdzie kooperacyjnej wynosi 200 EUR.
  • Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Opłata za udział w giełdzie kooperacyjnej nie obejmuje kosztów związanych z wejściem na targi.

Chcąc wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej podczas targów MEDICA należy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line na stronie http://www.b2match.eu/medica2013/pages/home, tworząc tym samym profil firmy.

Będzie on zawierał:

  • charakterystykę firmy i jego działalności,
  • informacje dotyczące współpracy - Państwa oferty i rodzaju partnera biznesowego, którego poszukujecie.


Następnie profil firmy zostanie opublikowany w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy. Każdy z uczestników może wybrać profile interesujących firm i poprosić o spotkania
z ich przedstawicielami.